مصاحبه مديرعامل سايپا با خبرگزاری مهر و سايپا نيوز در بهمن٩٤

اخبار خودرویی های بورس
اخبار خودرویی های بورس

دکتر جمالی مدیرعامل گروه سایپا :

مديرعامل گروه خودروسازي سایپا گفت بزودی مذاکرات خود را با برندهای معتبر جهان نهایی می کند

– مديرعامل سايپا : فضای جدید بوجود آمده  در اقتصاد ایران، خودروسازان خارجی را برای همکاری ترغیب کرده است.
 
– به گزارش سایپا نیوز و به نقل از خبرگزاری مهر، مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به تلاش دولت تدبیر و امید در رفع تحریم ها گفت: مذاکرات خوبی با شرکای خارجی خودروساز از مدتها پیش داشته ایم و نتایج مثبتی نیز حاصل شده که به زودی مذاکرات خود را با برندهای معتبرخودروسازی نهایی خواهیم کرد.

– دکتر مهدی جمالی در ادامه افزود : فضای جدید اقتصادی کشورمان خودروسازان بزرگ را نسبت به بازگشت و حضور در بازار ایران و همکاری ترغیب کرده است و  اطمینان داریم توافق هسته ای و اجرای برجام در آینده نیز آثار مثبت خود را روی صنعت خودروسازی کشور نشان خواهد داد و به زودی شاهد جهشی چشمگیر در فعالیت و کسب و کار گروه خودروسازی سایپا خواهیم بود.

– وی با اشاره به ایجاد فرصت های صادرات خودرو در سایه رفع تحریم ها و ورود خودروسازان  گفت: فرصت جدیدی در اختیار خودروسازان داخلی و گروه سایپا به عنوان برترین صادر کننده خودرو در کشور قرار گرفته تا حضور خود را در بازارهای منطقه و جهان گسترش داده و با اتصال به شبکه جهانی خودروسازان همکار، راه را برای کسب بیشترین سهم از صادرات خودرو درافق 1404 نصیب خود سازند.

خبر مهم خودرویی‌ها شنبه ٩٤/١١/١٠

عصر خودرو- بمب‌های خبری ایران خودرویی‌ها پشت سر هم رسانه‌های داخلی و خارجی را متوجه خود کرد در حالیکه سایپایی‌ها هنوز در حال چانه زنی با شرکای بین‌المللی خود همچون رنو، سیتروئن، کیاموتورز و نیسان هستند .

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» شراکت رنو و سایپا در صدر مذاکرات این گروه با شرکایش قرار دارد . ماههاست رسانه‌های ایرانی پیگیر شراکت رنو و سایپا هستند و منطق می گوید محور این شراکت به دلیل وجود خطوط تولید رنو در شرکت پارس‌خودرو اتفاق بیفتد ولی رنویی ها به این مساله بسنده نکرده اند و طی هفته‌های گذشته به دفعات خطوط تولید بن رو را همزمان با رقیب چینی مشتری بن رو یعنی چانگان بازدید کرده اند .

هفته‌های پیش رو منتظر روشن شدن وضعیت شرکای تجاری سایپا هستیم . تا سرنوشت یک دهه آینده صنعت خودرو ایران را بشود تحلیل کرد .

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • ارائه خدمات متمایز در قالب باشگاه مشتریان
  • سامانه معاملاتی اختصاصی و کاربرپسند
  • امکان دریافت اعتبار معاملاتی
  • امکان دریافت وام قرض‌الحسنه برای معاملات
  • امکان ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *