گزارش لحظه‌ای بورس – آرشیو چهارشنبه 15 آبان

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
بورس تهران

شاخص کل بورس با افزایش 1430 واحدی به 75868 واحد رسید. نماد معاملاتی فارس با 328 واحد، شبندر با 155 واحد و تاپیکو با 102 واحد بیشترین تاثیر مثبت و نماد معاملاتی وتجارت با 16 واحد و خودرو با 9 واحد، بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند. ارزش کل معاملات بورس با افزایش نسبت به روز معاملاتی قبل، به 347.8 میلیارد تومان رسید که بیشترین ارزش به معاملات تاپیکو با 30.2 میلیارد تومان و رمپنا با 25.7 میلیارد تومان تعلق داشت. شاخص کل فرابورس هم افزایش 14 واحدی را تجربه کرد و به 818 واحد رسید. ارزش کل معاملات این بازار هم نسبت به روز قبل کاهش داشت و به 76.5 میلیارد تومان رسید که بیشترین ارزش به معاملات جم با 14.1 میلیارد تومان و شتران با 6.2 میلیارد اختصاص داشت.
——— 12:08 ب.ظ
عضو کمیسیون عمران مجلس از ارسال نامه به مرکز پژوهش‌های مجلس در خصوص بررسی ادعای دولتی‌ها مبنی بر نقش مسکن مهر در تورم خبر داد و گفت: مجلس و دولت بر ادامه تامین و ساخت مسکن ارزان قیمت با هر نام و اسمی تاکید دارند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا رضایی با اشاره به جلسه شب گذشته اعضای این کمیسیون با وزیر راه و شهرسازی افزود: آخوندی بر این امر تاکید کرد که این وزارتخانه بر تامین مسکن ارزان قیمت با هر نام و اسمی دیگر اصرار دارد و از اعضای کمیسیون عمران خواست تا ارتباط خود را با این وزارتخانه افزایش دهند.
——— 11:42 ق.ظ
وزیر نیرو در نمایشگاه صنعت و آب و برق ۶ اصل سیاست‌های دولت تدبیر و امید در خصوص صنعت و اب و برق را برشمرد. وی حمایت از بخش خصوصی و توسعه حوزه‌ای که بخش خصوصی می‌تواند فعالیت کند را در سال جاری با ساخت و تصفیه‌خانه های آب و فاضلاب و احداث و بهره برداری از آن‌ها را به عنوان اصل اول خواند.
——— 11:42 ق.ظ
صف خرید شبندر عرضه شد.
——— 11:38 ق.ظ
بر اساس دستورالعمل ابلاغی از سوی بانک مرکزی و با تمهیدات به عمل آمده، گشایش اعتبار اسنادی با30 درصد پیش دریافت عملیاتی شد.
——— 11:28 ق.ظ
غشاذر” با افزایش قیمت 5 درصدی بازگشایی شد.
——— 11:27 ق.ظ
نماد معاملاتی شرکت گسترش سرمایه گذاری ایرانیان (وگستر1)، با توجه به تغییر با اهمیت در عملکرد واقعی، متوقف گردید.
——— 11:26 ق.ظ
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار شانا در ارزیابی عوامل موفقیت ایران در پانزدهمین نشست مجمع کشورهای صادر کننده گاز در تهران، با بیان این که احراز این سمت برای جمهوری اسلامی ایران در واقع جزو حقوق گازی ایران محسوب می شود، افزود: ایجاد فضای جدید دیپلماسی در انتخاب کاندید ایران در اجلاس جی یی سی اف بسیار موثر بود.
——— 11:25 ق.ظ
نوسانات روزانه بازار بورس ایران در این روزها افزایش یافته، به طور مثال امروز “وبصادر ” در منفی 3 معامله میشد و الان نزدیک به مثبت 2 رسیده است.
——— 11:24 ق.ظ
عادل آذر رئیس کنونی مرکز آمار ایران در پاسخ به این سوال که تورم ناشی ازمسکن مهر که توسط مسئولان دولت مطرح می‌شود چه قدر است؟ برخی می گویند تورم مسکن مهر ۴۰ درصد است؟! اینچنین پاسخ می دهد :” در این مورد چنین محاسبه‌ای انجام نشده است.”
——— 11:22 ق.ظ
“شتران” به صف خرید نزدیک می شود.
——— 11:21 ق.ظ
معاون وزیر نفت گفت: قیمت گاز صادراتی به پاکستان ثابت نیست و به همین دلیل می‌توان در خصوص قیمت صادرات گاز به این کشور با آنها مذاکره کرد. به گزارش فارس، حمیدرضا عراقی با اشاره به صحبت های وزیر نفت پاکستان مبنی بر درخواست کاهش قیمت گاز صادراتی به پاکستان گفت: مذاکرات درخصوص صادرات گاز به پاکستان در اختیار وزیر نفت است.
——— 11:21 ق.ظ
معاون گمرک ایران از شکایت بانک مرکزی از وی به دلیل ترخیص داروهای انباشت شده در گمرک در اوایل سال جاری خبر داد و گفت: ما طبق قانون اقدام به ترخیص دارو کردیم اما متاسفانه بانک مرکزی علیه ما به دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور شکایت کرده است. به گزارش ایسنا، محمدرضا نادری درباره کیسه‌های خون انباشت شده در گمرک توضیح داد: ‌واردکننده اگر بضاعت پرداخت حقوق ورودی کالای خود را نداشته باشد، می‌تواند با ارائه ضمانت نامه معتبر اقدام به ترخیص کالای خود کند اما چون این ضمانت‌نامه وجود ندارد مجوز ترخیص به کیسه‌های خون داده نمی‌شود.
——— 11:20 ق.ظ
احتمال لغو تحریم های اقتصادی و تجاری بر ضد ایران تا اوایل سال آینده و بازگشت ایران به بازار جهانی صادرات نفت کشورهای رقیب در سازمان اوپک را به شدت نگران کرده است. به گزارش تسنیم به نقل از سی‌ان‌بی‌سی؛ در شرایطی که رقبای ایران در اوپک سعی دارند تا با رقابت شدیدی نفت سنگین خود را در بازارهای جهانی عرضه کنند، بازگشت ایران به بازار جهانی صادرات نفت می تواند جنگ قیمتی را در بین کشورهای عضو اوپک تشدید کند.
——— 11:20 ق.ظ
وبصادر” که منفی بود به قیمت مثبت 1 رسیده
——— 11:17 ق.ظ
در شبندر صف خرید تشکیل شده
——— 11:16 ق.ظ
“لبوتان” در دوره 6 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 59 ریال سود محقق کرده (پوشش 20 درصدی) و سود سال مالی 92 را نیز همان مبلغ قبلی301 ریال پیش‌بینی نموده است.
——— 11:15 ق.ظ
آکنتور در دوره 6 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 261 ریال سود محقق کرده است.
——— 11:13 ق.ظ
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه از تدوین بسته سیاستی جدید برای حکمرانی در بازار کار برای رئیس جمهور خبر داد و گفت: برای انجام کارهای اجرایی آماده می شوم. به گزارش مشرق به نقل از مهر، حسن طایی در مراسم معارفه خود به عنوان معاون جدید توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه گفت: بسته سیاستی برای حکمرانی در بازار کار برای دکتر روحانی تهیه شده و باید آنچه در این بسته وجود دارد را با آنچه در حکمم آمده تلفیق کنم و برای انجام کارهای اجرایی آماده شوم.
——— 10:23 ق.ظ
یک کارشناس مسکن ادامه روند فعلی بازار را تا پایان سال پیش‌بینی کرد و گفت: رکود مسکن تا پایان سال ادامه دارد. به گزارش افکارنیوز، کیوان شادمان با بیان اینکه کاهش نقدینگی بازار مسکن را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد، اظهار کرد: تا دو – سه ماه آینده رکود در بازار مسکن ماندگار است و اگر کاهشی قیمتی رخ دهد این کاهش قیمت‌ها از سوی سازندگان است اما قیمت تمام شده واحدهای مسکونی کاهش چندانی نخواهد داشت.
——— 10:22 ق.ظ
شبندر” همچنان نزدیک مثبت 4 معامله می‌شود.
——— 10:19 ق.ظ
“سبجنو” بازگشایی شده و صف خرید دارد.
——— 10:18 ق.ظ
در “رمپنا” صف خرید کوچک تشکیل شده ولی عرضه‌ها نیز زیاد است.
——— 10:17 ق.ظ
اخابر” نزدیک مثبت 4 معامله می‌شود.
——— 10:16 ق.ظ
خفنر” در دوره 6 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 60 ریال سود محقق کرده و پیش‌بینی سود سال مالی 92 را نیز همان مبلغ قبلی 118 ریال اعلام نموده است. “خفنر” از محدود سهم‌های زیر قیمت اسمی است که مدت زیادی است برای آن صف خرید تشکیل شده و عرضه‌ای وجود ندارد.
——— 10:15 ق.ظ
در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی شرکتهای قند مرودشت جهت برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه به منظور تصویب صورتهای مالی و پتروشیمی خارک به منظور برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مبنی بر انتخاب اعضای هیئت مدیره، متوقف خواهند شد.
——— 10:08 ق.ظ
به دنبال ادامه گمانه زنی ها در خصوص توقف و یا اجرای محرک پولی ۸۵ میلیارد دلاری فدرال رزرو آمریکا قیمت جهانی طلا امروز چهارشنبه تغییر چندانی نداشته است. آرامش در بازار جهانی طلا به گزارش افکارنیوز، قیمت جهانی طلا از ۲۸ اکتبر تاکنون بیش از ۳ درصد کاهش داشته است و از مرز ۱۳۶۰ دلاری بار دیگر به کمتر از ۱۳۱۵ دلار رسیده است.
——— 10:06 ق.ظ
روز گذشته در همایش «بهبود فضای کسب‌و‌کار» فرصتی فراهم شد تا سه چهره دولتی برنامه‌های تیم اقتصادی دولت را برای آزادسازی اقتصاد ایران تشریح کنند. به گزارش افکارنیوز، چنانکه اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس‌جمهور، محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌جمهور و علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی هر کدام از زاویه‌ای متفاوت، سه ضلع مثلت سیاست‌گذاری آزادسازی فضای کسب‌و‌کار در ایران را تشریح کردند.
——— 10:05 ق.ظ
در تاپیکو صف خرید تشکیل شد.
——— 10:04 ق.ظ
ثاژن” اولین پیش‌بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1393/06/31 را مبلغ 421 ریال اعلام نموده که نسبت به سود سال مالی افت 38 درصدی داشته است.
——— 9:58 ق.ظ
در بانکی‌ها فشار عرضه‌ها کمتر شده است.
——— 9:54 ق.ظ
تقاضا برای تاپیکو افزایش یافته و به بیش از مثبت 3.5 درصد رسیده است.
——— 9:53 ق.ظ
لسرما ، غشاذر ، سبجنو بازگشایی می‌شوند.
——— 9:50 ق.ظ
نماد معاملاتی شرکت پارس دارو با توجه به تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم، متوقف شد.
——— 9:50 ق.ظ
“چفیبر” در دوره 6 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 45 ریال سود محقق کرده است. هم اکنون این نماد در مثبت 3 معامله می‌شود.
——— 9:47 ق.ظ
اخابر در 301 تومان متعادل است و نماد “همراه ” نیز معاملات کم حجمی دارد.
——— 9:46 ق.ظ
نمادهای گروه حمل و نقل مثبت و متعادل‌اند .
——— 9:44 ق.ظ
توریل در نامه شفاف سازی ذکر کرده که قرارداد جدید انعقاد شده، تاثیری بر EPS سال مالی 92 ندارد.
——— 9:43 ق.ظ
در شبریز صف خرید کوچکی تشکیل شده و شپنا در قیمت‌های مثبت 2 معامله می‌شود.
——— 9:40 ق.ظ
صف فروش ایران خودرو جمع شده است.
——— 9:38 ق.ظ
زنگان” مثبت 4 است و ذوب به زیر 380 رسیده
——— 9:38 ق.ظ
در گروه فلزات اساسی ، در نماد فلوله با توجه به رسیدن به کف حمایتی ، معاملات در قیمت‌های مثبت انجام می‌شود. ” فولاد” و “فملی” هم معاملات کم حجم و متعادلی دارند .
——— 9:37 ق.ظ
در گروه رایانه و انفورماتیک ، نمادهای رتاپ و رکیش دارای صف خرید هستند.
——— 9:34 ق.ظ
پتروشیمی ایلام دیروز پس از کسب مجوزهای ایمنی و تائید کارشناسان و متخصصان وارد مدار تولید شد. به گزارش خبرنگار شانا دیروز بعدازظهر در ائینی با حضور مقام های محلی واحد پلی اتیلن سنگین پتروشیمی ایلام به تولید آزمایشی رسید و با حدود یک دوم ظرفیت تولید در حال فعالیت است.
——— 9:33 ق.ظ
همانطور که وزیر اقتصاد اعلام کرده بود نرخ سود بانکی در سومین جلسه شورای پول و اعتبار مورد بحث و بررسی قرار نگرفت و اعضای شورا به بحث و تبادل نظر درباره چگونگی تأمین مالی مسکن مهر از منابع بانک مرکزی پرداختند.
——— 9:32 ق.ظ
سیزدهمین نمایشگاه بین اللملی برق و نهمین نمایشگاه بین المللی آب تا ساعتی دیگر با حضور وزیر نیرو در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز به کار می کند. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که تاکنون هر دوسال یکبار با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت برق برگزار می شد، امسال برای نخستین بار به صورت مشترک با نمایشگاه بین المللی صنعت آب ایران برگزار می شود.
——— 9:32 ق.ظ
مدیرعامل شرکت ذخیره سازی گاز طبیعی ایران گفت: در نقاط مختلف ظرفیت های ذخیره سازی گاز بررسی می شود به طوری که تاکنون مطالعات پایه در ۲۲۰ مخزن شناسایی شده در غرب کارون پایان یافته و ۴۰ مخزن بالقوه برای ذخیره سازی گاز شناسایی شده است. مسعود سامی وند در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: افزایش ذخیره سازی گاز طبیعی موجب تقویت ثبات در صادرات گاز و همچنین ایجاد پشتوانه محکم برای افزایش مصرف داخلی کشور است.
——— 9:31 ق.ظ
اگر نرخ سودبانکی از۲۰درصدفعلی فراتر رود تولید کنندگان رادر تامین منابع پولی مورد نیاز خود با مشکل جدی رو به رو کرده و چه بسا ممکن است آنها را به تعدیل نیروی کار و افزایش قیمت محصولات خود مجبور کند که این اثار منفی دیگری همچون افزایش بیکاری و تورم و کاهش رشد اقتصادی را به همراه خواهد داشت.
——— 9:31 ق.ظ
معاون ارزی بانک مرکزی با بیان این‌که ترکب دارایی‌های ارزی کشور محرمانه است، گفت: سعی بر این است که دارایی‌ها را به ارز‌های جهان روا که دارای ثبات هستند تبدیل کنیم. غلامعلی کامیاب درباره نگرانی کاهش ارزش دارایی‌های ایران که به ارزهای محلی نگهداری می شد و همچنین اظهارات وزیر نفت مبنی بر این‌که ایران نمی‌تواند کل طلب نفتی خود از هند را صرفا با روپیه دریافت کند،‌اظهار کرد:در مقایسه با سایر ارزها، حجم زیادی از دارایی‌های ایران به روپیه نگهداری نمی‌شود.
——— 9:30 ق.ظ
در “شتران” معاملات پرحجمی را شاهد هستیم، تشکیل صف خرید در این سهم دور از انتظار نیست.
——— 9:29 ق.ظ
در گروه خودرویی ، در ایران خودرو با توجه به گزارش 6 ماهه نامناسب خود صف فروش تشکیل شده و خاور و خشرق و ختور و خفناور و خرز صف خرید تشکیل داده‌اند.
——— 9:28 ق.ظ
وبملت ، وبصادر و وتجارت به منفی 3 رسیده‌اند.
——— 9:26 ق.ظ
در گروه سرمایه گذاری‌ها معاملات در قیمت‌های مثبت انجام می‌شود، در نماد “وصناوبیمه ، وگستر ، وسپه صف خرید تشکیل شده است.
——— 9:24 ق.ظ
در جلسه امروز بهارستان وکلای ملت طرح تحقیق و تفحص از صنعت فولاد کشور را به تصویب رساندند.
——— 9:21 ق.ظ
لسرما” در دوره 6 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 215 ریال سود محقق کرده است.
——— 9:20 ق.ظ
در ساختمانی ها غیر از ثشرق و ثاژن همه نمادها مثبت و متعادل هستند
——— 9:19 ق.ظ
در معدنی‌ها ، کدما با رفتن به گره معاملاتی 8 درصد رشد داشته و سایر نمادهای گروه نیز متعادل و مثبت هستند
——— 9:18 ق.ظ
اکثر نمادهای گروه پتروشیمی و شیمیایی امروز مثبت هستند. تاپیکو مثبت 2 است و جم متعادل و مثبت معامله میشود.
——— 9:16 ق.ظ
شتهران” در دوره 9 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 929 ریال سود محقق کرده (89 درصد پوشش) و سود سال مالی 92 را نیز همان مبلغ قبلی 1040 ریال پیش‌بینی نموده است.
——— 9:14 ق.ظ
بیشتر دارویی‌ها نیز در قیمت‌های مثبت معامله می‌شوند.
——— 9:12 ق.ظ
نمادهای سیمانی مثبت و اکثرا دارای صف خرید هستند.
——— 9:11 ق.ظ
شایعات و شنیده ها حاکی از آن است که ارسال گزارش توجیهی افزایش سرمایه 300 درصدی پالایش نفت اصفهان از محل سود انباشته به سازمان ارائه شده است
——— 9:09 ق.ظ
همه نمادهای بانکی به جز ونوین و وپست منفی هستند.
——— 9:05 ق.ظ
کچینی” پس از رفتن به گره معاملاتی 8 درصد افت داشته است.
——— 9:04 ق.ظ
شایعاتی درباره فروش نیروگاه منتظرالقائم و بلوک 11 درصدی وغدیر توسط “وبصادر” به گوش می‌رسد که اینکار در صورت انجام باعث افزایش سود وبصادر تا 50 تومان خواهد شد.
——— 9:02 ق.ظ
به اطلاع کلیه کارگزاران محترم می رساند از روز شنبه مورخ 1392/08/18 خرید گروهی(ددد) در بازار معاملات به استثناء عرضه های اولیه مجاز نمی باشد، لذا ضروری است کارگزاران محترم ضمن اطلاع رسانی به کلیه معامله گران و مشتریان خود در این خصوص، نسبت به رعایت این موضوع از روز مذکور دقت لازم مبذول فرمایند. همچنین از روز چهارشنبه 29 آبانماه جاری زمان جلسه معاملات در کلیه بازارها از ساعت 12 به 12:30 افزایش می یابد. معاونت بازار
——— 9:00 ق.ظ
صف پالایشی ها برداشته شد
——— 8:59 ق.ظ
مدتهاست که بحث ابر بدهکاران بانکی در کشور مطرح است؛ موضوعی که تاکنون با وجود پیگیری فراوان همچنان به یک چالش عمده کشور تبدیل شده است. براساس آخرین گزارش مسؤولان دولتی، حجم مطالبات معوق بانکی بیش از 70 هزار میلیارد تومان رسیده است که گفته می‌شود، از این رقم 4/11 هزار میلیارد تومان آن در دستان 23 نفر است که عمدتاً هم کار تولیدی نمی‌کنند. واقعیت این است که مطالبات معوق یکی از بزرگترین مشکلات بانکهاست که متأسفانه هر سال بر حجم آن افزوده شده است.
——— 8:57 ق.ظ
قیمت فعلی اونس جهانی طلا 1315 دلار
——— 8:57 ق.ظ
سیبنا: در حالی که بنا بود در سومین جلسه شورای پول و اعتبار دولت یازدهم درباره نرخ سود بانکی تصمیم گیری شود، رییس کل بانک مرکزی اعلام کرده که بانک مرکزی برنامه ای برای تغییر نرخ سود بانکی ندارد .
——— 8:56 ق.ظ
خبرگزاری ایمنا: رییس حمل و فرآوری سرباره فولاد مبارکه اصفهان گفت: با بومی سازی موتور پاتیل‌بر در این شرکت، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال صرفه جویی حاصل شد. به گزارش ایمنا مسعود غلامی با اشاره به تلاش کارشناسان شرکت فولاد مبارکه اصفهان و همکاری شرکت های سازنده داخلی، اظهار داشت: موتور ساخت داخل مکانیزم پاتیل بر کد هفت جایگزین موتورهای آمریکایی شد. وی افزود: موتورهای پاتیل بر پس از هر ۱۲ هزار ساعت کارکرد(حدود ۱۸ ماه) نیاز به تعمیر کامل دارد و انجام این عملیات تعمیراتی بر روی موتورهای خارجی نصب شده بر روی مکانیزم با مشکلات ناشی از تحریم و صرف هزینه های زیاد روبرو بود.
——— 8:55 ق.ظ
تایرا” در دوره 6 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 149 ریال سود محقق کرده (پوشش 70 درصدی) و پیش‌بینی سود سال مالی 92 را نیز همان مبلغ 213 ریال قبلی اعلام نموده است.
——— 8:52 ق.ظ
نماد “دتهران” که از تاریخ 8 اردیبهشت تا الان بسته مانده، در دوره 6 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 427 ریال سود محقق کرده است.
——— 8:51 ق.ظ
مهم : گزارش “خودرو” روی کدال قرار گرفت. این شرکت در 6 ماهه اول سال مالی به ازای هر سهم 477 ریال زیان داشته است.
——— 8:49 ق.ظ
اینطور که به نظر میرسد امروز بانکی‌ها متعادل و تاحدی منفی خواهند بود.
——— 8:48 ق.ظ
وسینا” نیز صف خرید دارد.
——— 8:45 ق.ظ
صف خرید “شاراک” در حال کاهش است و از 33 میلیون به 9 میلیون رسیده است.
——— 8:44 ق.ظ
بالاخره گزارش “کچاد” روی کدال امد. این شرکت در دوره 6 ماهه منتهی به 1392/06/31 مبلغ 693 ریال سود محقق کرده (پوشش62 درصدی) و پیش‌بینی سود سال مالی 92 را نیز از 938 ریال به 1110 ریال افزایش داده است.
——— 8:41 ق.ظ
پیش‌بینی می‌شود امروز هم شاخص بیش از 600 واحد افزایش داده باشد.
——— 8:38 ق.ظ
در “ونفت” که از 140 تومان تا 360 تومان رشد شارپی داشته امروز نیز صف خرید وجود دارد
——— 8:37 ق.ظ
در نماد”فارس” نیز صف خرید وجود دارد. در پارسان نیز صف خرید کوچکی تشکیل شده است.
——— 8:36 ق.ظ
در پالایشی‌ها نیز صف خرید تشکیل شده ، گرچه میزان عرضه هم در حال افزایش است.
——— 8:35 ق.ظ
پیش از شروع بازار برای “شاراک” صف خرید سنگین چیده شده است.
——— 8:33 ق.ظ
به نام خدا ، با گزارش لحظه‌ای بورس امروز چهارشنبه 15 آبان در خدمت شما هستیم.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب