آکنتور و پوشش بیش از 44 درصدی بودجه طی 6 ماه / تکذیب تعدیل منفی

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

مدیر عامل شرکت کنتورسازی ایران در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز با اشاره به شایعه تعدیل منفی شرکت طی روز گذشته اظهار داشت که در گزارش حسابرسی شده شرکت که در تاریخ 92.5.16 منتشر شد، رقم 1019 ریال برای پیش بینی سود هر سهم سال مالی 92 اعلام شد و طی روز گذشته نیز همین رقم در گزارش 6 ماهه مجدداً برای سال 92 تکرار گردید؛ حال این که شایعه تعدیل منفی برچه اساسی شکل گرفته، موضوعی است که ما از آن بی خبریم.

سیدعلی عاملی تصریح کرد: شرکت کنتورسازی هیچگونه تعدیل منفی را در سال جاری نداشته و اتفاقاً با احتساب گزارش تلفیقی، موفق به پوشش قابل قبولی از سود پیش بینی شده هر سهم نیز شده است.

وی ادامه داد: گزارشی که روز گذشته در سایت کدال منتشر شد تنها گزارش شرکت اصلی بود در حالیکه سود پیش بینی شده 1019 ریالی هر سهم با احتساب سود شرکت فرعی محاسبه شده است . به عبارت دیگر از سود پیش بینی شده 1019 ریالی مبلغ 598 ریال مربوط به تولید کنتور و 421 ریال مربوط به پیش بینی سود شرکت صنایع کم مصرف ایرانیان به جهت تولید لامپ کم مصرف می باشد که در گزارش دیروز همانگونه که به بازار اعلام شد این شرکت موفق به پوشش 261 ریال از 598 ریال سود پیش بینی شده ناشی از تولید کنتور شده که رقمی در حدود 43 درصد بودجه پیش بینی شده از این محل می باشد.

همچنین این شرکت از مبلغ 421 ریال سود پیش بینی شده شرکت فرعی خود موفق به تحقق رقم 147 ریال شده است که جمعاً شرکت کنتورسازی از رقم 1019 ریال سود پیش بینی شده توانسته مبلغ 408 ریال را طی 6 ماه محقق نماید که البته این رقم در گزارش تلفیقی با احتساب برخی موارد دیگر به 450 ریال رسیده است. البته شایان ذکر است که کنتورسازی عمدتاً در نیمه دوم سال به اکثریت پیش بینی های خود دست خواهد یافت.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار بورس نیوز مبنی بر امکان تعدیل سود شرکت در سال جاری اظهار داشت:شرکت کنتور سازی اهم اقدامات، دستاوردها و برنامه های سال جاری را از طریق سایت رسمی سازمان بورس (کدال) و در صورت صلاح دید این سازمان به اطلاع بازار سرمایه خواهد رساند.

 

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: آکنتور

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب