تعدیل مثبت “شاوان ” + زمان بازگشایی نماد

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

به گزارش بورسینس به نقل از بورس نیوز در حالی طی معاملات روز جاری بازار سرمایه نماد معاملاتی شرکت پالایش نفت لاوان متوقف گردید که بنا بر گفته مدیر عامل شرکت این توقف جهت تعدیل پیش بینی درآمد سال مالی 92 از محل سه تغییر مثبت انجام گرفته است.

محمدعلی دادور مدیر عامل شرکت پالایش نفت لاوان در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن اشاره به توقف نماد معاملاتی “شاوان طی معاملات روز جاری عنوان کرد: شرکت پالایش نفت لاوان در پی شکل گیری سه تغییر مثبت در سود پیش بینی شده سال 92 اقدام به توقف نماد معاملاتی طی معاملات امروز نمود.

وی ادامه داد: یکی از عوامل تأثیرگذار بر تغییر پیش بینی سود سال مالی 92 “شاوان تغییر سوخت پالایشگاه می باشد که پیشتر سایر شرکت های پالایشی به غیر از شرکت پالایش نفت لاوان از آن برخوردار بوده است.

دادور در خصوص موضوع پرداخت یک درصد عوارض آلایندگی توسط شرکت های پالایشی و تأثیر آن بر تعدیل پیش بینی سال مالی 92 اظهار کرد: از آنجا که تاکنون موضوع مذکور به دستگاه های اجرایی ابلاغ نگردیده است “شاوان” نیز تاکنون اقدامی جهت اندازه گیری میزان تأثیر این موضوع بر تعدیل پیش بینی درآمد سال مالی 92 انجام نداده است. چراکه انجام بیش داوری در موضوع مطرح شده مناسب به نظر نمی آید.

وی ادامه داد: شرکت پالایش نفت لاوان در حالی در جزیره کوچکی به فعالیت خود ادامه می دهد که قبلاً نیز اقدامات به جایی را جهت همکاری با سازمان محیط زیست انجام داده است و در همین راستا پرداخت یک درصد عوارض آلایندگی برای این شرکت امری نامناسب و سنگین می باشد.

مدیر عامل شرکت پالایش نفت لاوان در پایان از ارسال گزارشات مربوط به تعدیل پیش بینی درآمد سال مالی 92 به بورس خبر داد و افزود: به نظر می رسد که روند بررسی و بازگشایی نماد معاملاتی “شاوان” حداقل یک هفته به طول انجامد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: زمان بازگشایی نماد شاوان, شاوان

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب