پلتفرم Online.io: مرور صفحات وب، بدون تبلیغات و با حفظ حریم خصوصی

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
پلتفرم کسب درآمد برای وبمسترها online.io bourseiness

در طول سال میلادی گذشته، هیجان بسیار زیادی در حوزه ارزهای دیجیتال و علاقه شدیدی به داشتن این نوع دارایی‌ها به وجود آمد. به همین جهت، ICO ها و استارت‌آپ‌های زیادی نیز با کمک شبکه اتریوم با جمع‌آوری سرمایه و توسعه پروژه‌ها و پلتفرم‌ها در حوزه‌های مختلف کارشان را شروع کردند تا نه تنها در حوزه مالی و بانکی، بلکه تجربه روزمره افراد را در سرتاسر دنیا تغییر دهند.

وقتی صحبت از بلاک‌چین می‌شود، بیشتر افراد به یاد ارز بیت‌کوین یا بلاک‌چین تلگرام می‌افتند زیرا ارز دیجیتال بیت‌کوین و اپلیکیشن تلگرام به نوعی در حال تغییر اقتصاد و نحوه پیام‌رسانی در دنیا هستند و نام آنها سرزبان‌ها افتاده است. با این حال، بلاک‌چین که پایه و اساس تکنولوژی بیت‌کوین است، قابلیت این را دارد که در سایر حوزه‌ها نیز تغییرات بنیادی ایجاد کند و کاربردهای دیگری نیز دارد.

استفاده از تکنولوژی بلاک‌چین برای کارهایی مانند خرید از خرده‌فروشی‌ها، بازارهای آنلاین، خرید خانه، خودرو، تعطیلات و… آغاز شده است.

صنعت تبلیغات نیز یکی از بخش‌هایی است که تحت تاثیر بلاک‌چین، تغییراتی عمده خواهد داشت که براساس نظرات کارشناسان، این تغییر پس از پیدایش گوشی‌های هوشمند و شبکه‌های اجتماعی، عظیم‌ترین تغییر این صنعت محسوب می‌شود.

با در نظر گرفتن اینکه 40 درصد از جمعیت دنیا در حال حاضر به اینترنت دسترسی دارند، کسب و کارهای حوزه تبلیغات از فراوانی منابع داده‌ها (و در سال‌های اخیر نیز از Big Data) بهره‌مند شده اند.

با این حال، توانایی‌های در حال توسعه و تغییر چشم‌انداز قوانین در آینده، روی چگونگی تعامل تبلیغ‌کنندگان با مشتریان تاثیر خواهد گذاشت.

مطالعات اخیر در خصوص تجربیات کاربران با تبلیغات دیجیتال فاش کرد که به سه دلیل اصلی زیر، نارضایتی کاربران عادی از تبلیغات دیجیتال بطور مرتب در حال افزایش است: امنیت، حریم خصوصی و تبلیغات آزاردهنده با فرمت ناخوشایند.

اما پروژه Online.io در حال پیاده‌سازی یک اکوسیستم غیرمتمرکز است که همه ویژگی‌های لازم برای وبگردی امن‌تر، سریعتر و خصوصی‌تر را داراست. علاوه بر این، از طریق پلتفرم Online.io که توسط پیشرفته‌ترین تکنولوژی بلاک‌های توسعه داده شده است، هم کاربران عادی اینترنت و هم صاحبان وبسایت از آن بطور مشترک منفعت اقتصادی می‌برند.

بهبود تجربه آنلاین برای کاربران اینترنت

دور زدن تبلیغات اینترنتی و حذف تبلیغات آزاردهنده، به معنای افزایش سرعت بارگذاری صفحات وب و تجربه لذت‌بخش‌تر در مرور اینترنت خواهد بود. براساس یک نظرسنجی که در سال 2016 انجام گرفت، 91 درصد از کاربران اینترنت اظهار داشتند تبلیغات دیجیتال نسبت به دو سال قبل‌، به شکل ناخواسته‌تر آمده و 81 درصد از آنها نیز اظهان کردند به خاطر وجود تبلیغات پاپ‌آپ و سایر تبلیغات آزاردهنده، سایت موردنظر را ترک نموده‌اند.

همچنین Online.io ویژگی‌هایی مانند محافظت از داده‌های مصرف‌کنندگان و کاربران را به لطف تکنولوژی بلاک‌چین ارائه خواهد نمود و بنابراین ردگیری و گردآوردن داده‌هایی مثل منطقه جغرافیایی و رفتار شخص در یک سایت بدون اطلاع آنها ممکن نخواهد بود.

با این پلتفرم، کاربران اینترنت خواهند توانست براساس تجربه‌شان به هر سایت امتیاز و رتبه دهند که باعث می‌شود سایت‌های با کیفیت بالاتر و مورداعتمادتر ایجاد شود.

 ویژگی‌ها و مزایایی که Online.io برای کاربران عادی خواهد داشت در تصویر زیر قابل مشاهده است:

مزایای online.io

درآمد بیشتر برای صاحبان سایت‌ها

کاربران خشنودتر، برابر با صفحات وب دارای رنک بالاتر خواهد بود و در نتیجه جریان درآمد جدید و پرسودی برای صاحبان سایت ایجاد می‌شود.

با پیاده‌سازی راهکار Online.io، صاحبان سایت‌ها و وبمستران، نسخه‌ای تمیزتر و سالم‌تر از صفحات وب را به کاربران ارائه خواهند داد. اینکار به شکلی پایدار، تجربه مرور صفحات را برای کاربران بهبود می‌بخشد، زیرا تمرکز فقط روی محتوا و کیفیت سایت خواهد بود و هیچ مزاحمتی به دلیل وجود تبلیغات آزاردهنده وجود نخواهد داشت.

علاوه بر این، به دلیل اینکه کدهای ناسالم، نرم‌افزارهای مخرب و تبلیغات اسپم از بین می‌رود، سایت‌ها و کاربران عادی از بالاترین سطح امنیتی برخوردار می‌شوند.

در جامعه امروز، کاربران اینترنت به شکلی فزاینده از این حقیقت آگاه شده‌اند که به محض اینکه شروع به مرور صفحات در اینترنت می‌کنند، رفتار آنها ردیابی شده و یک “پروفایل” برای آنها ایجاد می‌گردد که بعدا به شرکت‌های بزرگ برای تبلیغات و سایر اهداف فروخته می‌شود. به همین دلیل، تکنیک‌هایی که شناسایی آنها مشکل است در سایت‌ها به کار می‌رود و حتی اطلاعاتی بسیار حساس شامل اطلاعات مالی افراد که ناقض حریم خصوصی آنهاست جمع‌آوری می‌شود.

این اطلاعات جمع‌آوری شده، هم برای کاربران و هم برای مسئولان نگران‌کننده است.

راهکارهای Online.io برای از بین بردن تهدیداتی که متوجه حریم خصوصی افراد است شکل گرفته تا به صاحبان سایت‌ها کمک کند با مسدودکردن فعالیت‌هایی مانند ردگیری، به جدیدترین قوانین پایبند و وفادار باقی بمانند. این تغییرات به کاربران این فرصت را می‌دهد صفحات اینترنتی را بدون اینکه زیر نظر باشند مرور کنند و به گردش در اینترنت بپردازند.

شاید صاحبان سایت‌ها تصور کنند با استفاده از Online.io، درآمد آنها کاهش می‌یابد ولی در اصل راهکارهای Online.io امکان بدست آوردن جریان‌های درآمدی جدیدی را برای آنها فراهم خواهد کرد. بنابراین صاحبان سایت‌ها بدون درج تبلیغات در سایت‌شان، از طریق بهره‌گیری از زمان صرف شده توسط کاربران در سایت، منافع اقتصادی را بدست می‌آورند.

از آنجایی که سایت‌های باکیفیت، امن و بدون تبلیغات، رتبه بهتری دریافت می‌کنند، رتبه بالاتری نیز بدست می‌آورند که در نتیجه منجر به افزایش بازدید کننده و افزایش میزان درآمد صاحبان سایت‌ها خواهد شد که در قالب توکن Online.io به صاحبان سایت‌ها پرداخت می‌شود.

در تصویر زیر روش کار اکوسیستم Online.io را بطور خلاصه مشاهده می‌کنید:

روش کار اکوسیستم online.io

Online.io مبتنی بر پلتفرم اتریوم ایجاد شده، بنابراین توکن‌های Online.io می‌تواند برای انواع فعالیت‌های مالی درون اکوسیستم به کار گرفته شود. علاوه بر این، پلتفرم Online.io با استفاده از یک الگوریتم اجماعی جدید با نام اثبات آنلاین (Proof-of-Online) طراحی شده است و بنابراین نیازی به منابع سخت‌افزاری عظیم که منابع طبیعی بسیار زیادی را مصرف می‌کند ندارد.

اکوسیستم Online.io برای تولید توکن‌های ICE و مبتنی بر تعداد بازدیدکنندگان سایت‌هایی است که راهکارهای Online.io را پیاده‌سازی کرده‌اند. این توکن به گونه‌ای بهینه شده تا کمترین میزان GAS را در پلتفرم اتریوم مصرف کند.

جزییات ICO

کل توکن: 2.5 میلیارد
قیمت هر توکن: 0.04 دلار
نماد توکن: OIO
حداقل سرمایه: 5 میلیون دلار (Soft cap)
حداکثر سرمایه: 50 میلیون دلار (Hard cap)
ارزهای قابل سرمایه‌گذاری: بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین، بیت‌کوین‌کش، بیت‌کوین‌گلد، دش و اتریوم کلاسیک

قصد خرید یا فروش ارز دیجیتال در ایران را دارید؟ در این سایت می‌توانید با اطمینان و با چند کلیک خرید کنید:

نام ویژگی‌هاامتیاز
نوبیتکس
  • خرید ارز دیجیتال با کارت بانکی شتاب
  • بدون نگرانی از تحریم
  • معامله با کارمزد و سرعت مناسب
  • ترید ارز دیجیتال با دلار (تتر) و ریال
blankblank
صرافی خارجی MEXCblankblank
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

سرمایه‌گذار در بورس از سال 1392 و ارزهای دیجیتال از سال 2018، موسس بورسینس.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب:

مطالب مرتبط

سایر دسته‌های خواندنی