گزارش لحظه‌ای بازار بورس – آرشیو یکشنبه 26 آبان

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
بورس تهران

شاخص کل بورس با افت 458 واحدی به 77214 واحد رسید. نماد معاملاتی شبندر با 160 واحد و وبملت با 64 واحد بیشترین تاثیر منفی و نماد معاملاتی فارس با 165 واحد و تاپیکو با 30 واحد، بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس داشتند. ارزش کل معاملات بورس با اندکی کاهش نسبت به روز معاملاتی قبل، به 354.2 میلیارد تومان رسید که بیشترین ارزش به معاملات شنفت با 49.6 میلیارد تومان و تاپیکو با 25.4 میلیارد تومان تعلق داشت. شاخص کل فرابورس هم افت 10 واحدی را تجربه کرد و در 811 واحد تثبیت شد. ارزش کل معاملات این بازار هم نسبت به روز قبل کاهش قابل ملاحظه‌ای داشت و به 52.4 میلیارد تومان رسید که بیشترین ارزش به معاملات شراز با 6.8 میلیارد تومان و دتولید با 4.8 میلیارد اختصاص داشت.
—– 12:17 ب.ظ
دامین پس از بازگشایی 43 درصد افزایش قیمت یافت.
—– 11:53 ق.ظ
زمان جلسه معاملاتی در کلیه بازارهای فرابورس ایران از روز چهارشنبه به مدت 30 دقیقه افزایش می‌یابد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا) و به نقل از فرابورس، رییس اداره عملیات بازار این شرکت با اعلام این خبر افزود: از روز چهارشنبه 29 آبان‌ماه زمان جلسه معاملاتی در کلیه بازارهای فرابورس ایران از ساعت 12:00 به ساعت 12:30 دقیقه افزایش می‌یابد
—– 11:50 ق.ظ
با وجود اقداماتی که دولت برای بهبود وضعیت معیشتی مردم در برنامه صد روزه انجام داده اما افزایش قیمت‌ها محسوس است. بنابراین در ادامه باید تعادل قیمت در اولویت کاری دولت قرار گیرد. محمدباقری صدری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این‌که اغلب زوایای عملکرد دولت یازدهم از ابتدای حضور در اداره کشور تاکنون در درون آن بوده و بازتاب رسانه‌ای محدودی داشته است اظهار کرد: بنابراین برای بررسی و تحلیل آنچه که در مدت اخیر انجام شده باید منتظر نتایج و اعلام رسمی برنامه‌های دولت بود.
—– 11:47 ق.ظ
مدیرعامل شرکت کشتیرانی گفت: تحریم جدیدی از سوی اتحادیه اروپا اعلام نشده و تنها با صدور مصوبه‌ای دو شرکت همکار و مدیر منطقه اروپایی شرکت کشتیرانی دوباره در تحریم ها قرار گرفته‌اند. محمدحسین داجمر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد:‌ دو شرکت آلمانی و اماراتی که با شرکت‌های تابعه شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران همکاری می کردند و مدیر منطقه اروپایی کشتیرانی از سوی اتحادیه اروپا با صدور مصوبه‌ای دوباره در تحریم‌های سابق اتحادیه اروپا قرار گرفتند.
—– 11:32 ق.ظ
در گروه حمل و نقل فقط توریل مثبت است.
—– 11:26 ق.ظ
شرکت آ س پ با 20 میلیارد تومان سرمایه اطلاعات و صورت های مالی حسابرسی نشده 12 ماهه منتهی به 31 شهریور 92 را منتشر کرده است. این شرکت ساختمانی در حالی برای هر سهم در سال مالی 92 مبلغ 830 ریال سود خالص محقق نموده که در آخرین گزارش این مبلغ را 917 ریال پیش بینی کرده بود و این یعنی کاهش بیش از 9 درصدی در عملکرد سال مالی 92.
—– 11:22 ق.ظ
شرکت پتروشیمی فارابی اولین پیش بینی سود هرسهم سال مالی 92 را در مهر و آبان ماه 92 مبلغ 4064 ریال اعلام کرده است و طی دوره 6 ماهه با اختصاص 2137 ریال سود به ازای هر سهم معادل 53 درصد از پیش بینی هایش را پوشش داده است.
—– 11:22 ق.ظ
در وبملت نیز معاملات در قیمت‌های منفی 3 پیگیری می‌شود. بیشترین حجم خرید (حدود 56 درصد) خریداران امروز در وبملت حقوقی‌ها هستند.
—– 11:19 ق.ظ
خرید حقوقی‌ها در حکشتی جالب توجه است.
—– 11:18 ق.ظ
با تکمیل مدارک از سوی مدیریت امور بین املل شرکت ملی نفت ایران، کمیته پذیرش بورس انرژی با پذیرش دو کالای نفت خام سبک و میعانات گازی در این بورس موافقت کرد.
—– 11:17 ق.ظ
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از بورس کالا، «پدرام زادنوعزیزی» با اعلام خبر فوق گفت : بر اساس مصوبه هیئت مدیره بورس کالا، از روز شنبه دوم آذرماه ساعات و مراحل جلسات معاملاتی قراردادهای آتی سکه طلا دو ساعت زودتر شروع می شود. وی توضیح داد : بر همین اساس از روز شنبه تا چهارشنبه مرحله پیش گشایش از ساعت 10 صبح آغاز می شود که به مدت 30 دقیقه طول می کشد و بعد آن در ساعت 10 و 30 دقیقه حراج تک قیمتی و بلافاصله بعد از آن حراج پیوسته آغاز می شود و معاملات در ساعت 18 نیز پایان می یابد.
—– 11:16 ق.ظ
مدیر امور ناشران شرکت بورس: بازار سرمایه کشور شرایط بسیار خوبی را از منظر متغیرهای کیفی و کمی تجربه می­کند که لازم است برای حفظ تداوم این شرایط عرضه سهام جدید و افزایش سرمایه از سوی شرکت­ های پذیرفته شده صورت گیرد.
—– 11:12 ق.ظ
مجری طرح تجهیز معدن و احداث کارخانه طلای زرشوران اعلام کرد: طرح کارخانه طلای زرشوران به عنوان بزرگترین کارخانه طلای کشور تا پایان آذر ماه امسال راه اندازی می شود. به گزارش ایمیدرو، حسینقلی قوانلو گفت: راه اندازی سرد کارخانه شروع شده و تا اواخر آذر ماه نیز راه اندازی گرم آغاز و کارخانه آماده افتتاح خواهد شد اما به دلیل زمان بر بودن فرایند اکسیداسیون ، تولید شمش آن تا دو ماه آینده خواهد بود.
—– 11:05 ق.ظ
مدیر امور سرمایه گذاری های “وبوعلی” در خاتمه پیرامون وضعیت پرتفوی غیر بورسی شرکت بیان کرد: پروژه ساخت املاک سعادت آباد مراحل اجرایی خود را طی می کند و اولویت اصلی شرکت انجام فعالیتهای عملیاتی طبق برنامه ریزی انجام شده است. اجرای این طرح در سالهای آتی سود آوری شرکت را بطور قابل توجهی تحت تأثیر قرار خواهد داد.
—– 11:02 ق.ظ
وپترو مثبت 3 و پارسان منفی 3 معامله می شود.
—– 10:58 ق.ظ
با توجه به خبر احتمال افزایش نرخ برق، فشار عرضه ها در گروه فلزات اساسی بیشتر شد. فاسمین دارای صف فروش است.
—– 10:56 ق.ظ
در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت های نیرو کلر جهت برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره و سیمان قائن جهت برگزاری مجمع عمومی فوق العاده به منظور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه، متوقف خواهند شد.
—– 10:43 ق.ظ
عضو جدید شورای بورس با بیان اینکه شورا و سازمان بورس باید رابطه خود را با مردم و نمایندگان مردم تقویت کنند، سیاست های جدید خود را در شورای بورس اعلام کرد. متن کامل خبر را اینجا بخوانید.
—– 10:41 ق.ظ
مدیرعامل شرکت بورس و اوراق بهادار از ارسال گزارش بورس به دولت در مورد تاثیر اجرای هدفمندی یارانه ها بر بازار سرمایه خبرداد و با اعلام اینکه 60 درصد معاملات بورس توسط حقیقی ها انجام می‌شود، گفت: ورود آمریکایی‌ها به بورس ایران در قالب شرکت‌های اروپایی برای انجام معاملات صحت ندارد. به گزارش بولتن نیوز، حسن قالیباف اصل در گفتگو با مهر درباره افزایش یکباره حجم معاملات در بورس و رشد شاخص در برخی مقاطع زمانی و افت ناگهانی و چند هزار واحدی آن در زمانی کوتاه گفت: شاخص بازار سرمایه نوسان می کند، اخبار مختلف بر بازار سرمایه تاثیر گذار است؛ بازار سرمایه همین است.
—– 10:36 ق.ظ
فارس و تاپیکو هم منفی شدند.
—– 10:28 ق.ظ
یک اقتصاددان با بیان این‌که‌ منحرف شدن از اهداف خصوصی‌سازی را باید در ایرادات قانونی آن جستجو کرد گفت: خصوصی سازی باید مدیریتی و در فضای رقابتی انجام شود. بهنام ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به ایرادات وارد به اجرای اصل 44 از زمان ابلاغ سیاست‌های کلی مربوط به آن تاکنون اظهار کرد: شاید نتیجه‌ی اجرای خصوصی‌سازی در کشور انحراف از قانون و دور از اهداف به نظر برسد اما آنچه که اتفاق افتاد قانونی بود، بنابراین باید گفت‌ این قانون است که اشکال دارد نه نحوه‌ی اجرای آن.
—– 10:27 ق.ظ
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی تاکید کرد: قانون‌گذار مصوب کرده که در سال 92 دولت می‌تواند نرخ حامل‌های انرژی از جمله برق را 38 درصد افزایش دهد. هوشنگ فلاحتیان در گفت‌وگو با خبرنگار انرژی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تصریح کرد: تصمیم نهایی برای افزایش 38 درصدی قیمت برق در سال جاری تا اسفندماه توسط دولت گرفته می‌شود ولی هنوز چیزی در این زمینه ابلاغ نشده است.
—– 10:27 ق.ظ
دیران با 34 درصد افزایش قیمت بازگشایی شد.
—– 10:25 ق.ظ
در گروه ساختمانی، ثشرق همچنان دارای صف خرید است. وساخت با معامله نزدیک 50 میلیونی، صف خرید 3 میلیونی دارد.
—– 10:24 ق.ظ
تاپیکو و فارس در یک قدمی منفی شدن
—– 10:19 ق.ظ
ذوب از مثبت و متعادل بودن به منفی 1 رسید.
—– 10:16 ق.ظ
سیلام با افزایش قیمت بیش از 20 درصدی بازگشایی شد.
—– 10:15 ق.ظ
بکاب با افزایش قیمت 13 درصدی بازگشایی شد.
—– 10:14 ق.ظ
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرایط خوبی برای خصوصی سازی در بازار سرمایه وجود دارد ، ‌گفت : دولت نباید روند خصوصی سازی متوقف کند.
—– 10:12 ق.ظ
یک اقتصاددان با بیان این‌که طرح پرداخت غیر نقدی یارانه‌ها به ضرر دهک‌های کم درآمد تمام می‌شود گفت: این طرح در بین اقشار پایین جامعه تنها فقر را گسترده‌تر می‌کند. علیرضا پورفرج در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تصریح کرد: طرح پرداخت غیر نقدی یارانه‌ها که چندی است از سوی برخی از کارشناسان مطرح می‌شود می تواند در رابطه با اقشار پر درآمد و یا طبقات متوسط کارآیی داشته باشد اما این مسئله چندان در رابطه با اقشار کم درآمد قابلیت اجرا ندارد.
—– 10:11 ق.ظ
افزایش فشار عرضه‌ها از 20 دقیقه پیش در اکثر نمادهای بازار قابل رویت است.
—– 10:09 ق.ظ
گروه کاشی و سرامیک امروز هم مثبت معامله می شوند.
—– 10:08 ق.ظ
شاخص در حال حرکت به سمت منفی شدن
—– 10:07 ق.ظ
آزادسازی قیمت شیر که پس از حذف ارز مرجع از واردات خوراک دام در دستور کار ستاد تنظیم بازار قرارگرفته بود با مخالفت رییس دولت تدبیر و امید منتفی شد تا شاید دیگر نگرانی برای افزایش قیمت و کاهش مجدد مصرف این محصول و فرآورده‌ی لبنی وجود نداشته باشد.
—– 10:03 ق.ظ
یک کارشناس مسائل بانکی عنوان کرد:برقراری مسابقه بین نرخ تورم و سود بانکی درست نیست/ افزایش چشمگیر سود اوراق مشارکت خروج سپرده‌های بانکی را در پی دارد یک کارشناس مسائل بانکی با بیان این‌که نرخ سپرده‌های بانکی نباید افزایش یابد زیرا باعث ایجاد مسابقه بین نرخ تورم و نرخ سود می شود خاطرنشان کرد: اوراق مشارکت منتشر شده از سوی دولت با نرخ 20 درصد مورد استقبال قرار نگرفته است اما برای ایجاد تعادل دولت نباید نرخ سود اوراق را زیاد افزایش دهد.
—– 10:03 ق.ظ
در خودرو صف فروش تشکیل شد.
—– 10:02 ق.ظ
بعد از گذشت حدود 10 سال از افتتاح سه فاز میدان گازی پارس جنوبی یکی از با ارزش ترین گازهای تولیدی از این فازها در حال سوزانده شدن است در واقع 10 میلیارد دلار سوزانده شد تا 150 میلیون دلار صرفه‌جویی شود. به گزارش خبرنگار انرژی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، قرار داد توسعه سه فاز “1″ و ” 2 و 3″ میدان گازی پارس جنوبی سال 1376 به ترتیب با دو شرکت پتروپارس و توتال بسته شد.
—– 9:58 ق.ظ
در شبندر همچنان صف فروش وجود دارد. امروز هم قیمت پایانی این سهم برای ششمین روز پیاپی منفی خواهد بود.
—– 9:57 ق.ظ
فردا تصمیم نهایی درباره قیمت شیر/// دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: قیمت تکلیفی شیر و فرآورده‌های لبنی ملغی می‌شود و ستاد تنظیم بازار در جلسه دوشنبه این هفته به احتمال زیاد تصویب و ابلاغ می‌کند. بررسی مفاد صحبت‌های چندین جلسه اخیر ستاد تنظیم بازار چنین استنباط می‌شود، این ستاد بنا دارد، قیمت تکلیفی شیر و فرآورده‌های لبنی را لغو کند. دبیر انجمن صنایع لبنی افزود: به احتمال زیاد در جلسه دوشنبه این هفته ستاد تنظیم بازار، موضوع لغو قیمت‌های تکلیفی سازمان حمایت از مصرف‌کننده و تولیدکننده بر روی شیر خام و فرآورده‌های لبنی تصویب و ابلاغ خواهد شد.
—– 9:54 ق.ظ
ساختمانی‌ها یکپارچه سبزپوش شده‌اند. چند روزیست توجه سرمایه‌گذاران به این گروه جلب شده است، ثشرق از کم‌ریسک‌ترین سهام این گروه می‌باشد.
—– 9:51 ق.ظ
در معدنی‌ها به جز کمنگنز همه نمادها در قیمت‌های منفی معامله می‌شوند.
—– 9:49 ق.ظ
وصندوق و وغدیر منفی و متعادل ، وامید و وبانک مثبت 1 معامله می‌شوند.
—– 9:49 ق.ظ
شپنا به زیر 3000 تومان رسید.
—– 9:48 ق.ظ
در سیمانی‌ها به جز چند نماد همگی مثبت و در حداکثر قیمت معامله ‌می‌شوند.
—– 9:47 ق.ظ
خودرو در منفی 3 معامله می‌شود و خساپا نیز منفی شده
—– 9:45 ق.ظ
در حکشتی صف فروش تشکیل شده
—– 9:41 ق.ظ
فملی و فولاد مثبت و متعادل معامله می‌شوند.
—– 9:40 ق.ظ
رئیس اتحادیه کشوری فروشندگان طلا و جواهر با اشاره به قیمت 1291 دلاری هر اونس طلا (بدون تغییر نسبت به روز شنبه) گفت : نرخ سکه بهار آزادی طرح جدید و قدیم هم امروز یکشنبه یکسان و 930 هزار تومان است. محمد کشتی آرای در مصاحبه با رادیو اقتصاد گفت : نیم سکه هم 474هزار تومان ، ربع سکه 280 هزار تومان و سکه های یک گرمی 188 هزار تومان معامله می شود.
—– 9:39 ق.ظ
روند معاملاتی شرکت های فعال در صنعت دارو از ابتدای سال جاری تاکنون در حالی بازدهی مثبت بیش از 154 درصدی را برای آنها رقم زده است که بنابر اعتقاد برخی از کارشناسان لازم است سرمایه گذاران در نیمه دوم سال با احتیاط و مطالعه بیشتری دست به انتخاب و سرمایه گذاری در سهام شرکت های دارویی بزنند.
—– 9:38 ق.ظ
براساس جدیدترین اخبار به دست آمده، حضور خودروسازان بزرگ کشورهای آلمان، فرانسه، کره و ژاپن در ایران قطعی شده است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تاکنون شرکت‌های بزرگ خودروسازی از کشورهای آلمان، فرانسه، کره و ژاپن به دعوتنامه ارسال شده برای حضور در همایش بین‌المللی صنعت خودرو پاسخ مثبت داده‌اند.
—– 9:37 ق.ظ
در “سفارس” با حجم معامله 1.9 میلیونی، صف خرید 18 میلیونی وجود دارد.
—– 9:35 ق.ظ
اخابر” منفی و متعادل است و “همراه” در منفی 2 مانند اکثر مواقع معاملات کم حجمی دارد.
—– 9:33 ق.ظ
در دکیمی با وجود مثبت بودن نمادهای دارویی صف فروش کوچکی تشکیل شده است.
—– 9:32 ق.ظ
در ایران خودرو فشار عرضه‌ها افزایش یافت.
—– 9:31 ق.ظ
درپی تماس خبرنگار ایسنا با شرکت‌های ایران خودرو و پارس خودرو نیز انجام هرگونه مذاکره در این زمینه از سوی خودروسازان خارجی با شرکت‌های ایرانی تکذیب شد. در این وضعیت یکی از فعالان صنعت خودرو انتشار چنین اخباری را به تلاش برخی سهامداران شرکت‌های خودروساز داخلی برای تاثیرگذاری بر قیمت سهام این شرکت‌ها در بازار بورس اوراق بهادار نسبت می‌دهد. یک فعال صنعت خودرو در گفت‌وگو با ایسنا می‌گوید: یکی – دو هفته گذشته گزارش عملکرد شش ماهه خودروسازان داخلی به بورس ارائه شد که براساس آن تمام شرکت‌ها در شش ماهه نخست سال زیان هنگفتی داشته‌اند.
—– 9:25 ق.ظ
در حالی اخباری درباره ابراز تمایل جنرال ‌موتورز و رنو برای خرید سهام خودروسازان‌ ایرانی منتشر شده که این شرکت‌ها چنین اخباری را تکذیب می‌کنند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اخیرا برخی رسانه‌ها در اخباری مدعی ابراز تمایل و مذاکره شرکت‌های جنرال ‌موتورز و رنو با ایران خودرو و پارس خودرو برای خرید بخشی از سهام این شرکت‌ها شده‌اند. انتشار این اخبار این در حالی است که فعالان صنعت خودرو از چنین موضوعی ابراز بی‌اطلاعی کرده و در شرایط فعلی هرگونه احتمال صحت چنین اخباری را زیر سوال می‌برند.
—– 9:25 ق.ظ
سازمان حمایت در گزارشی اعلام کرد: قیمت لوبکات تحویلی به چهار شرکت اصلی تولیدکننده روغن موتور در سال ۹۱ حدود ۷۷ درصد گران شد که دلیل اصلی افزایش قیمت تغییر محاسبه قیمت این فرآورده با لحاظ ارز مبادله ای به جای ارز مرجع بود. به گزارش جهان به نقل از تسنیم، اداره نظارت بر محصولات نفتی و سوختی سازمان حمایت در گزارش از بررسی وضعیت روغن موتور در سال ۱۳۹۱ اعلام کرد: بخش قابل توجهی از نیاز کشور(حدود۸۵ درصد) به انواع روغن موتور توسط چهار شرکت معظم روغن سازی کشور، نفت بهران، سپاهان، ایرانول و پارس تامین می شود و مابقی نیاز(حدود۱۵ درصد) از طریق تولیدات شرکتهای بلندینگ(اضافه نمودن موادافزودنی به روغن پایه) ، تصفیه دوم و مقدار اندکی واردات صورت می پذیرد.
—– 9:24 ق.ظ
“خودرو” متعادل و مثبت است. بقیه نمادهای گروه نیز اکثرا مثبت و دارای صف خرید هستند.
—– 9:23 ق.ظ
فشار عرضه‌ها در شبندر بالاست و احتمال تشکیل صف فروش در این سهم زیاد است.
—– 9:21 ق.ظ
ونفت صف فروش دارد، شپاس متعادل و در شنفت صف خرید تشکیل شده است.
—– 9:19 ق.ظ
لبوتان به گره معاملاتی رفت و نزدیک 8 درصد افزایش قیمت یافت.
—– 9:07 ق.ظ
تاپیکو فعلا مثبت 2 است و امروز هم مانند روزهای قبل پرحجم معامله خواهد شد.
—– 9:06 ق.ظ
شبندر منفی 3 معامله می‌شود. شتران مثبت و متعادل و شپنا نیز منفی 1 است.
—– 9:04 ق.ظ
قنیشا متوقف شد. نماد معاملاتی شرکتهای سیلام ایلام، جوشکاب یزد، داروسازی امین، ایران دارو با توجه به عدم کشف قیمت در روز معاملاتی قبل ( بدون محدودیت نوسان قیمت ) آماده انجام معامله می باشند.
—– 9:03 ق.ظ
تصویب لغو عدم معافیت مالیاتی صادر کنندگان در حالی از سوی هیأت وزیران اعلام شد که یکی از گروه های صادر کننده بورسی پتروشیمی ها هستند و به نظر می رسد چنین تصمیمی می تواند صنعت مذکور را نیز منتفع سازد. دبیر انجمن صنعت پتروشیمی در همین ارتباط به خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: اکثر واحدهای پتروشیمی در مناطق ویژه اقتصادی فعال هستند و از این جهت از پرداخت مالیات معافیت دارند. البته پیش از این مصوباتی پیرامون دریافت مالیات بر این گروه از صادر کنندگان بورسی وجود داشت که اجرایی نشد و آن هم به بحث صادرات محصولات و فرآورده های خام مربوط می شد.
—– 8:56 ق.ظ
به نظر میرسد امروز هم مانند دیروز فشار عرضه‌ها در نمادهای بانکی زیاد باشد.
—– 8:54 ق.ظ
در اکثر نمادهای مهم ، تقاضا و عرضه متعادل و رو به مثبت است.
—– 8:52 ق.ظ
پیش از شروع بازار برای ونفت صف فروش چیده شده ولی از آن طرف تقاضا هم در حال افزایش است.
—– 8:51 ق.ظ
به اطلاع می رساند نماد معاملاتی لبوتان مشمول دستورالعمل رفع گره معاملاتی می باشد.
—– 8:47 ق.ظ
تازه ترین نظرسنجی بلومبرگ از کارشناسان اقتصادی نشان می دهد که اظهارات جانت یلن رئیس احتمالی فدرال رزرو آمریکا نقش مهمی در افزایش قیمت طلا در روزهای آینده خواهد داشت. به گزارش سایت طلا به نقل از بلومبرگ، یلن نامزد پیشنهادی اوباما برای ریاست فدرال رزرو آمریکا در تازه ترین اظهارات خود از اجرای محرک پولی 85 میلیارد دلاری حمایت کرده است.
—– 8:46 ق.ظ
زمزمه استعفای محمد نهاوندیان از ریاست اتاق ایران که از خرداد ماه امسال به صورت همزمان مسئول دفتر رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری نیز بود پس از معرفی وی به عنوان عضو حقیقی شورای پول و اعتبار بار دیگر مطرح شد.
—– 8:45 ق.ظ
شورای پول و اعتبار پس از گذشت 3 ماه از آغاز فعالیت دولت جدید، بلاخره در مورد نرخ سود بانکی تصمیم گیری کرد و مقرر شد که نرخ سود بانکی تا پایان سال جاری همچنان ثابت بماند. این تصمیم شورای پول و اعتبار در جلسه 21 آبان ماه پیرامون گزارش ارائه شده توسط بانک مرکزی درخصوص نرخ‌های سود بود.
—– 8:45 ق.ظ
به نام خدا، امروز یکشنبه 26 آبان با گزارش لحظه ای بازار بورس تهران در خدمت شماییم.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب