رشد تولید اغلب فولادسازان در نیمه نخست امسال / فولاد مبارکه اصفهان با بیشتر رشد تولید

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

 آمار عملکرد پنج فولادساز بزرگ کشور در شش ماهه نخست 1392 حاکی از آن است که تولید چهار فولادساز با رشد مواجه شده و تنها یک فولادساز کاهش تولید را تجربه کرده است.

به گزارش بورسینس به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بر این اساس تولید شرکت فولاد مبارکه اصفهان در نیمه نخست سال جاری با رشد 2.01 درصدی بالغ بر سه میلیون و 48 هزار تن شد. این شرکت برای تولید پنج میلیون و 884 هزار تن محصول در سال جاری برنامه‌ریزی کرده است. تولیدات فولاد مبارکه شامل محصولات گرم، سرد، پوشش‌دار و سایر محصولات می‌شود.

همچنین فولاد خوزستان به عنوان دومین فولادساز بزرگ کشور در نیمه اول امسال با رشد 7.42 درصدی بالغ بر یک میلیون و 856 هزار و 903 تن محصول شامل اسلب، بلوم و بیلت تولید کرد. این شرکت برای تولید 3.5 میلیون تن محصول در سال جاری برنامه‌ریزی کرده است.

ذوب‌آهن اصفهان به عنوان سومین فولادساز کشور در نیمه اول سال 1392 بالغ بر یک میلیون و 76 هزار و 301 تن انواع محصولات فولادی شامل تیرآهن، میلگرد، کلاف و سایر محصولات تولید کرد که این میزان تولید افت 18 درصدی را نسبت به مدت مشابه در سال قبل نشان می‌دهد.

همچنین شرکت مجتمع فولاد خراسان در مدت زمان یاد شده با رشد 34.54 درصدی بالغ بر یک میلیون و 11 هزار و 843 هزار تن محصول تولید کرد. این شرکت برای تولید دو میلیون و 250 هزار تن محصول در سال جاری برنامه‌ریزی کرده است که شامل شمش، محصولات سبک ساختمانی و آهن اسفنجی می‌شود.

ضمن اینکه تولید شرکت فولاد آلیاژی ایران در مدت زمان یادشده با افزایش 10.39 درصدی به 181 هزار و 652 تن رسید. این تولید شامل محصولات مهندسی و صنعتی، آلیاژی و ساختمانی می‌شود. این شرکت برای تولید 368 هزار تن محصول در سال 1392 برنامه‌ریزی کرده است.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: فولاد

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب