کشتیرانی جمهوری اسلامی دوباره از اتحادیه اروپا شکایت می‌کند

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اقدام اتحادیه اروپا در تحریم دوباره این شرکت گفت:‌ پس از مشورت با وکلای‌مان، شکایت جدیدی از اتحادیه اروپا طرح خواهیم کرد.

محمدحسین داجمر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، افزود: دیروز (پنج‌شنبه) حکم دادگاه اروپا در خصوص لغو تحریم‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران قطعی شد. اما متأسفانه دوباره تحریم جدیدی را تصویب کردند تا بتوانند حکم برائت دادگاه را که برای ما صادر شده بود خنثی کنند.

وی با بیان “باید با وکلای کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران دراین‌باره مشورت کنیم”، تصریح کرد:‌ قاعدتاً اقدام متقابلی را در خصوص تحریم جدید اتحادیه اروپا انجام خواهیم داد.

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به این پرسش که این اقدام متقابل چه خواهد بود، اظهار کرد:‌ سری قبل که کشتیرانی از سوی اتحادیه اروپا تحریم شد ما از همان ابتدا اقدام خاصی را انجام ندادیم و یک‌سری مذاکرات در این رابطه صورت گرفت تا اعلام کنیم که ادعای آنها واهی است.

داجمر ادامه داد:‌ زمانی‌که این واقعیت را نپذیرفتند ما اقدام به طرح شکایت از اتحادیه اروپا کردیم. این‌بار نیز احتمالاً همین‌طور خواهد شد، چون مستنداتی که اتحادیه اروپا گفته در همان لایحه قبلی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران کاملاً مطرح شده است.

وی با یادآوری “بر اساس همین لایحه دفاعی دادگاه عمومی اروپا به‌نفع ما حکم داد”، اظهار کرد:‌ باید ببینیم این داستان چیست، در گام اول با وکلا مشورت کنیم و احتمالاً شکایت جدیدی از اتحادیه اروپا طرح خواهد شد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: حکشتی

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب