مشکلات صنعت خودرو را برطرف می کنیم / صادرت خودرو در دستور کار

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

وزیر صنعت معدن و تجارت طی همایش بین المللی صنعت خودرو ایران گفت: طی سال 2011 میلادی موفق شدیم 1.6 میلیون دستگاه خودرو تولید کرده و از این منبع رتبه 13 جهان را به خود اختصاص دهیم. برهمین اساس با تحقق ارزشی معادل 25 میلیارد دلار، صنعت خودرو پس از صنعت نفت، گاز و پتروشیمی و بانکداری در رده سوم صنایع بزرگ کشور قرار گرفت.

براساس گزارش بورسینس به نقل از بورس نیوز، محمدرضا نعمت زاده افزود: چنین موفقیتی در این صنعت به همت همه مدیران و صنعتگران کشور به دست آمده که نباید مورد بی مهری قرار گیرد. از این رو بایستی تلاش کرد تا تمامی نارسایی ها و مشکلات پیش روی این صنعت مرتفع گردد. در همین راستا طی هر ماه دو جلسه جهت بررسی مشکلات و راهکارهای رفع آنها در این وزارتخانه برگزار می شود.

وی ادامه داد: برنامه ریزان و سیاست گذاران کلان کشور بایستی به این مسئله توجه کنند که صنعت خودرو سهم بسزایی در GDP کشور دارد. از این رو لازم است بخش هایی همچون طراحی و کیفیت محصولات ارتقا یابد تا صنعتگران نیز از این طریق بتوانند بر بسیاری از مشکلات موجود فائق آیند.

نعمت زاده بر لزوم افزایش همکاری با شرکای خارجی و گسترش روابط بین المللی خودروسازان و قطعه سازان تأکید کرد و پیرامون امکان صادرات محصولات داخلی گفت: برقراری صادرات یکی از وظایف صنعتگران است و بایستی مدیریت بازاریابی خارجی مستقل از بازاریابی داخلی صورت گیرد در شرایط فعلی می توان به فراهم آوردن امکان صادرات 30 درصدی تولیدات این صنعت امیدوار بود که لازمه آن تلاش بیشتر در زمینه طراحی، تحقیق و توسعه صنعت است تا کیفیت محصولات بهبود یابد.

نعمت زاده در خاتمه سخنان خود گفت: گرچه مشکلات درونی و بیرونی پیرامون این صنعت وجود دارد اما با مدیریت بهینه شرایط می توان به تمام آنها فائق آمد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب