سند اجرای سیاست های اصل ۴۴ در حوزه نیرو ابلاغ شد

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار بورس

به گزارش بورسینس به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، وزیر نیرو  سند اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی را به قائم مقام ها، معاونین و مدیران عامل شرکت های مادر تخصصی  وزارت نیرو ابلاغ کرد.
در این ابلاغیه تصریح شده است: دستیابی کامل اجرای قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی و حصول اطمینان از تامین آب سالم و برق پایدار، مستلزم تعریف و پیاده سازی مدلی سازگار، جامع و یکپارچه می باشد، تدوین سند اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، به عنوان مبنای اصلی تصمیمات آتی و سنجش عملکرد الزامی است.
وزیر نیرو در این ابلاغیه تاکید کرده: مطابق قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، در طول سال های گذشته علاوه بر واگذاری بیش از 210 هزار میلیارد ریال از دارایی ها و سهام حوزه وزارت نیرو، سرمایه گذاری معناداری به ویژه در بخش های تولید برق و آب شیرین توسط بخش خصوصی صورت پذیرفته است؛ از این رو با تاکید بر ضرورت سیاست گذاری صحیح و برنامه ریزی سازگار برای تحقق اهداف مرتبط با ابلاغ سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، سند اجرای این سیاست ها در حوزه آب و برق از سوی وزارت نیرو ابلاغ می شود.
همچنین در این ابلاغیه تصریح شده: سند اجرای سیاست های اصل 44 در حوزه نیرو با توجه به مفاد اسناد بالادستی و نتایج بررسی های کارشناسی بخش های مختلف وزارت نیرو، سیاست های کلی اصل 44 و قانون مربوطه، بیش از 70 جلسه شورای خصوصی سازی، سند چشم انداز وزارت نیرو و استراتژی های وظیفه ای و برنامه وزیر نیرو برای اخذ رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی تهیه شده است.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب