اجرای گام اول در آزاد سازی نرخ سنگ آهن

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

در شرایطی برخی از خبرگزاری ها به نقل از رییس انجمن تولید کنندگان سنگ آهن خبر از آزاد سازی قیمت این محصول برای دو واحد زیر مجموعه ایمیدرو شامل گل گهر و چادرملو داده اند که هیچ تغییر جدیدی در نحوه قیمت گذاری سنگ آهن رخ نداده است.

رییس انجمن تولید کنندگان سنگ آهن ضمن تکذیب آزاد سازی قیمت سنگ آهن توسط دولت اظهار داشت: قیمت گذاری سنگ آهن دارای دو بخش مجزا می باشد و بخش اول آن مربوط به شرکت های زیر مجموعه ایمیدرو است که تفاهم نامه هایی جهت آزاد سازی قیمت سنگ آهن شرکت های زیر مجموعه ایمیدرو در سازمان توسعه معادن به امضاء رسیده است.

مهرداد اکبریان در گفتگو با بورس نیوز ادامه داد: ایمیدرو دارای واحدهای فعال در صنعت سنگ آهن و فولاد سازی است که این واحدها بر اساس توافق نامه های داخلی بین خود به داد و ستد سنگ آهن می پردازند و این در شرایطی است که قیمت های مورد توافق در شرکت های داخلی ایمیدرو نه تنها بر قیمت گذاری سنگ آهن بخش دولتی و خصوصی ارتباطی ندارد بلکه قیمت های تعیین شده ما بین شرکت های داخلی ایمیدرو در خارج از آن فاقد اعتبار می باشند.

وی ضمن اشاره به پیشنهاد انجمن تولید کنندگان سنگ آهن مبنی بر آزادسازی قیمت این محصول اظهار کرد: در حالی بخش دوم قیمت گذاری محصول سنگ آهن مربوط به بخش های خصوصی و دولتی است که طی پیشنهادی به دولت خواستار آزاد سازی و شفافیت قیمت سنگ آهن شده ایم.

اکبریان ادامه داد: در همین راستا و در پی درخواست دولت برای کاهش و جلوگیری از صادرات سنگ آهن درخواست واقعی شدن قیمت سنگ آهن و آزاد سازی آن برای مصرف کنندگان داخلی اعم از خصوصی و دولتی مطرح شده است که هنوز پاسخی از جانب دولت دریافت نگردیده است.

 

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: آخرین اخبار از آزادسازی نرخ سنگ اهن, اخبار سنگ آهن

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب