بازدید خودروسازان و قطعه سازان خارجی از ایران خودرو

اخبار شرکت های بورسی
اخبار شرکت های بورسی

خبرهایی حاکی از بازدید خودروسازان و قطعه سازان کشورهای خارجی که در همایش بین المللی صنعت خودروی ایران حضور داشته اند از خطوط تولیدی شرکت ایران خودرو به گوش رسیده است از این رو بر آن شدیم تا صحت و سقم این خبر را جویا شویم.

در همین ارتباط مدیر روابط عمومی شرکت ایران خودرو در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: طی روز یکشنبه برخی کارشناسان و خودروسازان کشورهای ایتالیا، آلمان، ژاپن و چین به همراه فرانسه از خطوط تولیدی شرکت بازدید به عمل آوردند. همچنین مدیران شرکت ستاره ایران که پایلوت شرکت بنز می باشد نیز در این بازدید حضور داشته است.

مصریان افزود: از جمله شرکت های خارجی که در این بازدید شرکت کردند می توان به شرکت های پنین فارین ایتالیا و بلو دیزاین که در زمینه طراحی خودرو فعالیت می کنند اشاره کرد. علاوه بر این، مدیران شرکت های قطعه سازی همچون بین گاسون جنرال تریدینگ و نیز الاس توگران آلمان در کنار شرکت های سومیتومو ژاپن، SAW چین و نیز بوش آلمان از دیگر حاضرین در این بازدید بوده اند.

وی در خاتمه به قطع روابط شرکت ایران خودرو با خودروسازان کشورهای خارجی طی سال های اخیر اشاره کرد و گفت: به نظر می رسد برگزاری همایش بین المللی خودرو در ایران محرکی برای شروع همکاری های مجدد ایران خودرو با کشورهای اروپایی باشد. از این رو امیدواریم که همراه با گسترش روابط بین المللی کشور شاهد همکاری های بیشتر میان این شرکت و خودروسازان بزرگ دنیا و در پی آن انعقاد قراردادهایی میان آنها با در نظر گرفتن منافع دو طرف باشیم.

 

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.


نکات مهم

  • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
  • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
  • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
  • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.