خانه - اخبار شرکت‌‌های بورسی - آخرین وضعیت سودآوری “غگل”

آخرین وضعیت سودآوری “غگل”

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

شرکت گلوکوزان با نماد “غگل در حالی طی اطلاعات و صورت های مالی 12 ماهه حسابرسی نشده خود موفق به تحقق سود 5929 ریالی به ازای هر سهم برای سال منتهی به 92.6.31 شده است که این امر حاکی از افزایش اندکی بیش از 20 درصدی سود هر سهم نسبت به آخرین پیش بینی شرکت است.

مدیر مالی شرکت گلوکوزان در گفتگو با بورس نیوز در خصوص علل افزایش ذکر شده اظهار کرد: این افزایش ناشی از افزایش در نرخ و مقدار فروش و همچنین کاهش هزینه ها می باشد این در حالی است که اطلاعات جزیی تر در خصوص علل افزایش سودآوری تا روز شنبه هفته آتی برای سازمان بورس ارسال خواهد شد.

لادن فرامرزی در رابطه با پیش بینی عدم تولید برخی از محصولات در اولین گزارش پیش بینی درآمد حسابرسی شده سال مالی 93 غگل عنوان کرد: تولید محصولات مشتق شده از نشاسته همچون محصول نشاسته پری ژلاتینه و نشاسته کاتیونیک به طور کلی در آیتم محصول نشاسته گنجانده شده است این در شرایطی است که تولید محصولت فرعی در پیش بینی اولیه در نظر گرفته نمی شود.

وی ادامه داد: در حالی طی گزارش پیش بینی اولیه تنها محصولات اصلی شرکت در نظر گرفته شده است که محصولات فرعی تأثیر بسزایی بر سودآوری غگل ندارند.

مدیر مالی غگل در خصوص پیش بینی تعسیر دلار با نرخ 32354 ریالی در بودجه سال 93 شرکت و انحراف آن با نرخ واقعی دلار اظهار کرد: در زمان تنظیم بودجه سال 93 در حالی نرخ ارز 32354 ریال بوده است که طی گزارش متمم بودجه در دوره 6 ماهه اصلاحات لازم انجام و اعلام خواهد شد.

وی ضمن اشاره به صادرات محصولات “غگل” به کشورهای حاشیه دریای خزر گفت: هفت درصد از فروش های شرکت برای سال 93 صادراتی در نظر گرفته شده است و تاکنون تصمیمی مبنی بر افزایش صادرات اتخاذ نشده است.

فرامرزی ضمن اشاره به تصمیم “غگل” جهت افزایش سرمایه 200 درصدی عنوان کرد: بنابر الزامات سازمان بورس در جهت مکفی بودن میزان سرمایه برای شرکت های بورسی “غگل” تصمیم به افزایش سرمایه گرفته است که تأییدیه های لازم از سازمان حسابرسی دریافت شده و این افزایش سرمایه اکنون در مرحله تهیه بیانیه های سازمان بورس است.

وی در پایان در خصوص تصمیم غگل برای طرح توسعه گفت: شرکت گلوکوزان برنامه هایی را برای ایجاد خط تولید فروکتوز دارد که اکنون در مرحله اولیه است.

شما در بورس، علاوه بر خرید و فروش سهام:

 • می‌توانید در دارایی‌هایی مانند طلا و مسکن سرمایه‌گذاری کنید
 • در صندوق‌های سرمایه گذاری بدون ریسک، سود ثابت بگیرید

برای شروع سرمایه‌گذاری، افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
 • باشگاه مشتریان با جایزه
 • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
 • دریافت اعتبار معاملاتی
 • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
 • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
 • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
 • شناخته‌شده‌ترین اساتید
 • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
 • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: آخرین اخبار بورس تهران, خبرهای مهم از شرکت های بورسی, غگل

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب