خانه - اخبار شرکت‌‌های بورسی - افزایش سرمایه بانک تجارت تا پایان سال / استقبال از سهام بانک‌ها در بورس

افزایش سرمایه بانک تجارت تا پایان سال / استقبال از سهام بانک‌ها در بورس

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

بانک تجارت در بازار بورس با نماد “وتجارت” شناخته می‌شود. مدیرعامل بانک تجارت با بیان این که سرمایه بانک تا پایان سال 100 درصد افزایش می‌یابد، گفت:بازار سرمایه و بورس رونق خوبی داشته و در بین سهام موجود سهام بانک‌ها وضع خوبی داشته و مورد استقبال واقع است.استقبال از سهام بانک‌ها در بورس/ افزایش 100 درصدی سرمایه بانک تا پایان سال

به گزارش بورسینس به نقل از ایسنا، محمدرضا رنجبر فلاح با بیان این‌که به دنبال افزایش 100 درصدی سرمایه بانک تا پایان سال هستیم، اظهار کرد:در حال حاضر سرمایه بانک حدود 1750 میلیارد تومان است که از محل سودهای انباشته و توزیع نشده گذشته و همچنین تجدید ارزیابی دارایی‌ها تا پایان سال به 3500 میلیارد تومان می‌رسد.

وی در ادامه درباره رونق بورس تصریح کرد:بازار سرمایه و بورس رونق خوبی داشته و در بین سهام موجود سهام بانک‌ها وضع خوبی داشته و مورد استقبال واقع است.

رنجبر فلاح با بیان این‌که آن بخش از بورس مانند مپنا، صنایع خودرویی و بانک‌ها که پیش‌بینی می‌شود با رفع تحریم ها رونق می گیرند‌، حرکت و جهش قیمت‌هایشان تکان دهنده بوده است، گفت: به طور طبیعی در شرایط رونق اقتصادی سرمایه‌ به سمت بخش‌هایی هدایت می شود که در حال گردش و سودآوری هستند اما در شرایط بد اقتصادی مردم به سمت دارایی‌های راکد مثل ارز و سکه می روند که ارزش افزوده واقعی برای بخش تولید ندارد.

مدیرعامل بانک تجارت اضافه کرد: ارزش افزوده واقعی در بخش تولید وجود دارد و وقتی پالس‌های مثبت به بخش تولید می‌رسد که رونق و سودآوری اتفاق می‌افتد از بازار سرمایه استقبال می‌شود و به طور طبیعی قیمت‌ها بالا می‌رود.

وی خاطرنشان کرد:اتفاق دیگر در بازار سرمایه این است که دارایی‌های واحد‌های تولیدی با نرخ ارز مرجع و یا حتی پایین تر خریداری شده است اما امروز با افزایش نرخ ارز، ارزش دارایی‌های واحدهای تولیدی افزایش یافته و در نتیجه می‌توانند تجدید ارزیابی دارایی کنند و در نتیجه قیمت‌ها در بازار سرمایه بالا می رود تا قیمت‌های جدید متناسب با ارزش جدید دارایی‌ها و نرخ جدید ارز باشد.

شما در بورس، علاوه بر خرید و فروش سهام:

 • می‌توانید در دارایی‌هایی مانند طلا و مسکن سرمایه‌گذاری کنید
 • در صندوق‌های سرمایه گذاری بدون ریسک، سود ثابت بگیرید

برای شروع سرمایه‌گذاری، افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
 • باشگاه مشتریان با جایزه
 • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
 • دریافت اعتبار معاملاتی
 • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
 • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
 • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
 • شناخته‌شده‌ترین اساتید
 • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
 • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: آخرین اخبار از سهام بانک تجارت, افزایش سرمایه "وتجارت", وتجارت

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب