تحقق 51 درصدی پیش‌بینی‌های “مداران”

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

شرکت داده پردازی ایران با نماد “مداران” در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 92 با اختصاص 120 ریال سود به ازای هر سهم به 51 درصد از پیش بینی هایش رسید.

به گزارش بورسینس به نقل از کدال، شرکت داده پردازی ایران پیش بینی سود هر سهم سال مالی 92 شرکت اصلی را با سرمایه 186 میلیارد و 753 میلیون ریال در اردیبهشت ماه 92 مبلغ 754 ریال، در تیر ماه 92 مبلغ 743 ریال و با سرمایه 650 میلیارد ریال در شهریور، مهر و آذر ماه 92 به صورت حسابرسی شده مبلغ 235 ریال اعلام کرده است و طی دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 92 با اختصاص 120 ریال سود به ازای هر سهم معادل 51 درصد از پیش بینی هایش را پوشش داد.

این شرکت پیش بینی سود هر سهم تلفیقی سال مالی 92 را با سرمایه 186 میلیارد و 753 میلیون ریال در اردیبهشت ماه 92 مبلغ 773 ریال و در آذر ماه امسال مبلغ 235 ریال اعلام کرده است.

بر اساس این گزارش هیات مدیره این شرکت در نظر دارد تقسیم 60 درصد از سود خالص سال مالی جاری را به مجمع عمومی عادی سالیانه 92 پیشنهاد دهد.

لازم به ذکر است مطابق با مصوبه مجمع عمومی فوق العاده شرکت در تاریخ 4 شهریور ماه 92 سرمایه شرکت از مبلغ 186 میلیارد و 753 میلیون ریال به مبلغ 650 میلیارد ریال از محل مطالبات و آورده نقدی افزایش یافت.

“مداران” پیش بینی سود هر سهم تلفیقی سال مالی 91 را در اسفند ماه 90 مبلغ 257 ریال، در اسفند ماه 91 مبلغ 366 ریال اعلام کرده بود که مطابق صورتهای مالی حسابرسی شده مبلغ 479 ریال سود به ازای هر سهم محقق شد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: مداران

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب