خانه - اخبار شرکت‌‌های بورسی - احتمال تعدیل منفی سود “فسرب” در سه ماهه پایانی سال

احتمال تعدیل منفی سود “فسرب” در سه ماهه پایانی سال

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

کلیه فعالیت های عملیاتی شرکت ملی سرب و روی ایران در حالی از تاریخ 1392.5.23 متوقف بوده است که آخرین پیگیری ها حاکی از فعال شدن خط تولید روی این شرکت تا پایان آذر ماه است.

مدیر مالی شرکت سرب و روی ایران در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن اشاره به انجام اصلاحاتی در فرآیند تولیدات شرکت توضیح داد: در حالی فعالیت های شرکت پیشتر بنا به دلایل غیر زیست محیطی متوقف شده که با توجه به انجام مذاکرات مداوم و همچنین انجام اصلاحاتی در فرآیند تولید، پیش بینی می شود که خط تولید روی “فسرب” تا پایان آذر ماه سال جاری فعال گردد.

بهمنی در خصوص زمان راه اندازی مجدد خط تولید شمش سرب نیز گفت: مذاکرات در رابطه با حل مشکلات و راه اندازی مجدد خط تولید شمش سرب نیز در حال انجام است و در همین راستا به نظر می رسد که این خط تولید نیز تا پایان سال جاری فعال گردد.

بنابر گفته این مقام مسئول راه اندازی مجدد خط تولید شمش سرب شرکت ملی سرب و روی ایران منوط به اجرای اقداماتی است که این موضوع امری زمانبر به نظر می رسد.

مدیر مالی “فسرب” از تعدیل سود پیش بینی شده هر سهم سال مالی 92 خبر داد و گفت: پیش بینی سود هر سهم سال مالی 92 در ابتدای سال بر مبنای فعال بودن تمامی خطوط تا پایان سال مالی انجام گرفته بود.

وی ادامه داد: در همین راستا و با توجه به پیش بینی فعالیت خط تولید روی برای سه ماهه زمستان گزارشات مالی حسابرسی شده تهیه شده است که حاکی از کاهش جزیی سودآوری نسبت به آخرین پیش بینی است.

بهمنی از تلاش شرکت ملی سرب و روی ایران جهت افزایش میزان تولید در سه ماهه پایانی سال خبر داد و گفت: جلوگیری از ادامه فعالیت تولیدی شرکت در حالی منجر به انباشت مواد اولیه شده است که “فسرب” در صدد برآمده تا به منظور جبران عقب ماندگی خود میزان تولید در سه ماهه پایانی سال را افزایش دهد این در شرایطی است که به دلیل مواجه صنعت روی با مشکل تأمین مواد اولیه، شرکت ملی سرب و روی ایران پیشتر به میزانی کمتر نسبت به ظرفیت خود اقدام به پیش بینی تولید نموده است.

شما در بورس، علاوه بر خرید و فروش سهام:

 • می‌توانید در دارایی‌هایی مانند طلا و مسکن سرمایه‌گذاری کنید
 • در صندوق‌های سرمایه گذاری بدون ریسک، سود ثابت بگیرید

برای شروع سرمایه‌گذاری، افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
 • باشگاه مشتریان با جایزه
 • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
 • دریافت اعتبار معاملاتی
 • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
 • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
 • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
 • شناخته‌شده‌ترین اساتید
 • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
 • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: آخرین اخبار از توقف تولید شرکت ملی سرب و روی ایران, فسرب

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب