شرایط ایران خودرو برای همکاری با پژو و رنو

اخبار شرکت های بورسی
اخبار شرکت های بورسی

 مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: شرکای تجاری ایران خودرو باید به‌گونه‌ای عمل کنند که ایران خودرو از راه همکاری مشترک به هدفهای خود در زمینه ارتقای کیفیت و تنوع محصولات دست یابد.

به گزارش بورسینس به نقل از ایسنا، هاشم یکه‌زارع با بیان این‌که شرکایی که چنین انتظاری از آنها می‌رود، لازم است از واحدهای تحقیق و توسعه قوی برخوردار و دانش فنی روز جهان را نیز داشته باشند، تاکید کرد: همچنین در همکاری‌ها، منافع و خواسته‌های ایران خودرو مبنی بر ساخت داخل قطعات و مجموعه‌ها را مورد توجه قرار داده و به عمل برسانند.

وی با اشاره به این‌که جذب و انتقال دانش فنی نوین طراحی و تولید، خواسته اصلی صنعت‌گران ایرانی است، اظهار کرد: صادرات 30 درصد از محصولات تولیدی مشترک با خودروسازان جهانی با شناخت قوانین و تامین نیازهای مشتریان کشورهای هدف نیز مورد تاکید ما است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تولید خودروی جدید، بهبود بهره‌وری و کیفیت در حد کلاس جهانی و به‌کارگیری توان برون‌سپاری برای رسیدن به کیفیت جهانی با قیمت رقابتی، از اهداف و برنامه‌هایی است که ایران خودرو تا سال 2017 در زمینه همکاری با خودروسازان جهانی دنبال می‌کند.

وی با بیان این‌که ایران خودرو توسعه قوای محرکه و موتور دیزلی و موتورهایی با میزان آلایندگی و مصرف کم و البته فناوری بالا را نیز در دستور کار قرار داده است، ادامه داد: فعالان صنعت خودروی دنیا در این بخش نیز می‌توانند با این خودروساز ایرانی همکاری داشته باشند.

یکه‌زارع با تاکید بر این‌که شرکت‌های رنو و پژو باید تعهدات قبلی را اجرا کنند، تصریح کرد: این شرکت‌ها باید تعهدات مربوط به قراردادهای قبلی را که اجرای آن‌ها به دلیل تحریمها پیش از موعد متوقف شد را به اجرا درآورند و خطاها را جبران کنند.

وی خاطرنشان کرد: این شرکتها توجه داشته باشند که در دور تازه همکاری ایران خودرو با شرکای خارجی، انتقال دانش فنی و طراحی و تولید خودروهای مشترک جایگاه مهمی دارد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.


نکات مهم

  • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
  • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
  • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
  • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.