خانه - اخبار شرکت‌‌های بورسی - شرایط ایران خودرو برای همکاری با پژو و رنو

شرایط ایران خودرو برای همکاری با پژو و رنو

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

 مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: شرکای تجاری ایران خودرو باید به‌گونه‌ای عمل کنند که ایران خودرو از راه همکاری مشترک به هدفهای خود در زمینه ارتقای کیفیت و تنوع محصولات دست یابد.

به گزارش بورسینس به نقل از ایسنا، هاشم یکه‌زارع با بیان این‌که شرکایی که چنین انتظاری از آنها می‌رود، لازم است از واحدهای تحقیق و توسعه قوی برخوردار و دانش فنی روز جهان را نیز داشته باشند، تاکید کرد: همچنین در همکاری‌ها، منافع و خواسته‌های ایران خودرو مبنی بر ساخت داخل قطعات و مجموعه‌ها را مورد توجه قرار داده و به عمل برسانند.

وی با اشاره به این‌که جذب و انتقال دانش فنی نوین طراحی و تولید، خواسته اصلی صنعت‌گران ایرانی است، اظهار کرد: صادرات 30 درصد از محصولات تولیدی مشترک با خودروسازان جهانی با شناخت قوانین و تامین نیازهای مشتریان کشورهای هدف نیز مورد تاکید ما است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تولید خودروی جدید، بهبود بهره‌وری و کیفیت در حد کلاس جهانی و به‌کارگیری توان برون‌سپاری برای رسیدن به کیفیت جهانی با قیمت رقابتی، از اهداف و برنامه‌هایی است که ایران خودرو تا سال 2017 در زمینه همکاری با خودروسازان جهانی دنبال می‌کند.

وی با بیان این‌که ایران خودرو توسعه قوای محرکه و موتور دیزلی و موتورهایی با میزان آلایندگی و مصرف کم و البته فناوری بالا را نیز در دستور کار قرار داده است، ادامه داد: فعالان صنعت خودروی دنیا در این بخش نیز می‌توانند با این خودروساز ایرانی همکاری داشته باشند.

یکه‌زارع با تاکید بر این‌که شرکت‌های رنو و پژو باید تعهدات قبلی را اجرا کنند، تصریح کرد: این شرکت‌ها باید تعهدات مربوط به قراردادهای قبلی را که اجرای آن‌ها به دلیل تحریمها پیش از موعد متوقف شد را به اجرا درآورند و خطاها را جبران کنند.

وی خاطرنشان کرد: این شرکتها توجه داشته باشند که در دور تازه همکاری ایران خودرو با شرکای خارجی، انتقال دانش فنی و طراحی و تولید خودروهای مشترک جایگاه مهمی دارد.

شما در بورس، علاوه بر خرید و فروش سهام:

 • می‌توانید در دارایی‌هایی مانند طلا و مسکن سرمایه‌گذاری کنید
 • در صندوق‌های سرمایه گذاری بدون ریسک، سود ثابت بگیرید

برای شروع سرمایه‌گذاری، افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
 • باشگاه مشتریان با جایزه
 • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
 • دریافت اعتبار معاملاتی
 • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
 • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
 • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
 • شناخته‌شده‌ترین اساتید
 • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
 • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: ایران خودرو

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب