خانه - اخبار شرکت‌‌های بورسی - آخرین وضعیت سودآوری “غچین”

آخرین وضعیت سودآوری “غچین”

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

سهام شرکت چین چین از جمله سهم هایی است که طی روزهای اخیر مورد اقبال سرمایه گذاران قرار گرفته، به گونه ای که غچین از ابتدای ماه جاری تاکنون بازدهی مثبت بیش از 38 درصدی را برای سهامداران خود به ارمغان آورده است. از این رو بر آن شدیم تا اطلاعاتی در خصوص وضعیت تولید و فروش این شرکت فعال در گروه غذایی کسب کنیم.

در همین ارتباط، مسئول امور سهام شرکت چین چین در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: خرید مواد اولیه مورد نیاز و تولید محصولات بر عهده سهامدار عمده “غچین” یعنی شرکت گروه تولیدی آریا ملل زرین است و محصولات تولید شده توسط شرکت مذکور با برند چین چین به فروش می رسد، به گونه ای که “غچین” از این بابت کارمزد فروش دریافت می کند.

افهمی با بیان اینکه عمده درآمدهای شرکت از محل کارمزد فروش است، افزود: سهامدار عمده شرکت درصدی از سهام یک شرکت تولیدکننده روغن خوراکی را خریداری کرده و محصولات تولیدی آن را با برند چین چین به بازار فروش عرضه می کند که در مقابل “غچین” درصدی از درآمد فروش محصولات را به صورت کارمزد دریافت می کند.

وی به تولید محصولات غذایی توسط غچین اشاره کرد و گفت: بخشی از فعالیت شرکت نیز به صورت تولید محصولات و عرضه آن به بازار فروش است که البته تولیدات به شرکت های بهپخش و پخش البرز عرضه و توسط شرکت های مذکور به فروش می رسد.

این مقام مسئول در خصوص برنامه های شرکت جهت افزایش ظرفیت اسمی تولید بیان کرد: دو خط تولید محصول رب گوجه فرنگی در حالی طی سال های قبل راه اندازی شده که بهره برداری از خط جدید تولید این محصول نیز جزو برنامه کاری “غچین” قرار گرفته که ظرفیت اسمی این خط تولیدی نیز بسیار بالاست.

مسئول امور سهام این شرکت غذایی در خصوص آثار مثبت ناشی از اجرای طرح مذکور در وضعیت سودآوری آن تصریح کرد: بهره برداری از پروژه مذکور به دلیل نوع فعالیت شرکت و درآمدهای آن که به طور عمده به صورت کارمزد فروش است، موجب افزایش مقدار تولید و رشد سودآوری “غچین” خواهد شد. البته توجه به این نکته حائز اهمیت است که تولید آزمایشی این خط تولیدی طی سال جاری آغاز می شود و تولید انبوه آن به سال مالی آینده موکول خواهد شد.

شما در بورس، علاوه بر خرید و فروش سهام:

 • می‌توانید در دارایی‌هایی مانند طلا و مسکن سرمایه‌گذاری کنید
 • در صندوق‌های سرمایه گذاری بدون ریسک، سود ثابت بگیرید

برای شروع سرمایه‌گذاری، افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
 • باشگاه مشتریان با جایزه
 • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
 • دریافت اعتبار معاملاتی
 • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
 • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
 • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
 • شناخته‌شده‌ترین اساتید
 • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
 • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: غچین

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب