عملکرد 6 ماهه حفاری شمال

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

شرکت حفاری شمال طی دوره 6 ماهه نخست سال با اختصاص 457 ریال سود به ازای هر سهم معادل 51 درصد از پیش بینی هایش را محقق کرد.

به گزارش بورسینس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)،شرکت حفاری شمال اولین پیش بینی سود هر سهم سال مالی 92 را در اسفند ماه 91 مبلغ 794 ریال، در تیر ماه 92 مبلغ 876 ریال، در آبان ماه 92 مبلغ 905 ریال و در آذر ماه سال جاری مبلغ 896 ریال اعلام کرده است و طی دوره 6 ماهه با اختصاص 457 ریال سود به ازای هر سهم معادل 51 درصد از پیش بینی هایش را پوشش داد.

بر اساس این گزارش هیئت مدیره این شرکت در نظر دارد معادل 100 درصد سود خالص سال مالی 92 را جهت تقسیم بین سهامداران به مجمع عمومی عادی سالیانه پیشنهاد کند.

پیش‌بینی عملکرد سال مالی 92 در مقایسه با عملکرد واقعی سال مالی قبل شامل افزایش 43 درصدی درآمد ارائه خدمات، افزایش 40 درصدی بهای تمام‌شده خدمات ارائه شده، افزایش 36 درصدی سود عملیاتی و افزایش 45 درصدی سود پس ‌از کسر مالیات است.

 این در حالی است که این شرکت پیش از این اعلام کرده بود که در اطلاعیه پیش بینی سود مورخ 21 آبان ماه 92 معادل 90 درصد سود خالص و در اطلاعیه مورخ 31 تیر ماه 92 معادل 60 درصد سود خالص سال مالی 92 را جهت تقسیم بین سهامداران به مجمع عمومی عادی سالیانه پیشنهاد کند.

حفاری پیش بینی سود هر سهم سال مالی 91 را در نخستین پیش بینی مبلغ 488 ریال و در آخرین پیش بینی مبلغ 545 ریال اعلام کرده بود که براساس صورت های مالی حسابرسی نشده مبلغ 645 ریال و صورت های مالی حسابرسی شده مبلغ 616 ریال سود به ازای هر سهم محقق شده است.

 

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: بررسی وضعیت شرکت حفاری شمال, حفاری شمال

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
2 نظر
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب