گزارش 3 ماهه سیمان بهبهان و پوشش 29 درصدی

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

شرکت سیمان بهبهان با نماد “سبهان” در جدیدترین اطلاعیه پیش بینی درآمد هر سهم را بر اساس عملکرد دوره سه ماهه مبلغ 9 هزار و 260 ریال اعلام کرده است که طی این دوره با کنار گذاشتن دو هزار و 643 ریال موفق به پوشش 29 درصدی درآمد هر سهم سال مالی 92 شده است.

به گزارش بورسینس به نقل از کدال شرکت در نخستین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 92 را 4 هزار و 476 ریال، در 25 اردیبهشت به صورت حسابرسی شده مبلغ 4 هزار و 344 ریال و در تاریخ 31 همان ماه مبلغ 6 هزار و 905 ریال و در تاریخ 29 تیر مبلغ 9 هزار و 276 ریال اعلام کرده است که این مبلغ در جدیدترین پیش بینی با تغییری اندک مبلغ 9 هزار و 260 ریال به بازار منعکس شده است.

شرکت در خصوص نرخ و هزینه گاز و مازوت مصرفی اعلام کرده است” این شرکت در ماه های پایانی سال گذشته با خرید مازوت به نرخ 700 ریال مخازن خود را جهت ذخیره برای سال مالی 92 پر کرده و موجودی مازوت مصرفی در پایان دوره سال 91 به میزان 10 میلیون و 673 هزار و 246  لیتر با نرخ میانگین 1088 ریال بوده است و در سال 92 این شرکت هیچ گونه خرید مازوتی نداشته است و موجودی پایان دوره مخازن مازوت در پایان سه ماهه اول 8 میلیون و 110 هزار و  246 لیتر و با همان نرخ میانگین 1088 ریال است.

لذا این شرکت در حال حاضر هیجگونه برنامه ای جهت خرید مازوت ندارد و قابل توجه است که شرکت سیمان بهبهان هم می تواند از سوخت گاز استفاده نماید و هم از مازوت ولی سوخت اول این شرکت گاز است.

شرکت سیمان بهبهان در خصوص دلایل تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم آورده است، تغییر پیش بینی عمدتاً به علت افزایش نرخ فروش سیمان صادراتی و کاهش هزینه سوخت می باشد که نرخ فروش صادرات براساس آخرین نرخهای فروش صادرات در سه ماهه اول منتهی به 31خرداد1392 در نظر گرفته شده و لذا در صورت تحقق صادرات با شرایط مذکور این پیش بینی تحقق می یابد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: سبهان

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب