سه طرح مهم پژوهشی پالایشی در انتظار تصویب نهایی

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

 مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی پالایش و پخش گفت: سه پروژه پژوهشی مهم و راهبردی در زمینه کاتالیست های HDS، ایزومریزاسیون و RFCC در شرکت ملی پالایش و پخش اجرا می شوند .

به گزارش بورسینس به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از شرکت ملی پالایش و پخش، عزت اله جودکی مدیر پژوهش و فناوری این شرکت که به مناسبت هفته پژوهش سخن می گفت ،ارزش پروژه های یاد شده را مجموعا” 73 میلیارد و 200 میلیون ریال و 550 هزار دلار عنوان کرد و افزود: این پروژه ها در انتظار تصویب نهایی هیات مدیره این شرکت جهت عقد قرارداد با مجریان پروژه به سر می برند.

وی اشاره به اینکه پروژه های پژوهشی شرکت ملی پالایش و پخش پس از بررسی توسط کارشناسان خبره، کمیته فنی- تخصصی و شورای عالی پژوهش این شرکت جهت تصویب به شورای سیاستگذاری وزارت نفت ارسال می شود، تصریح کرد: از ابتدای سال 91 تاکنون 30 طرح مهم پژوهشی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران توسط شورای سیاستگذاری وزارت نفت مصوب و به شرکت های تابعه ابلاغ شده است.

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی پالایش و پخش خاطرنشان ساخت: از این تعداد، 2 پروژه مربوط به ستاد شرکت ملی پالایش و پخش، 5  پروژه مربوط به شرکت ملی پخش، 8 پروژه در حوزه شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت و 5 پروژه نیز درمحدوده ماموریت های شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت است.

جودکی با بیان اینکه قرارداد اکثر این طرح های پژوهشی منعقد شده و در حال اجراست، اضافه کرد: 10 پروژه نیز مربوط به 4 پالایشگاه کشور شامل آبادان، بندرعباس، شهید تندگویان و شیراز می باشد.

مدیر پژوهش و فناوری، ساخت و بومی سازی تکنولوژی ترمینال های جایگاهی سامانه هوشمند سوخت، ساخت هیدروکمپرسورهای ایستگاه های CNG، تولید روغن کمپرسور CNG (پایه سنتزی) در مقیاس صنعتی، عیب یابی ترانسفورماتورهای قدرت با استفاده از روش آکوستیک امیشن، ارتقای سیستم پایش وضعیت و عیب یابی برای مجموعه 3 الکتروپمپ شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران و سولفورزدایی گازوییل با استفاده از سونوراکتورهای لوله ای را از جمله مهمترین این 30 طرح پژوهشی عنوان کرد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب