انتشار عملکرد 6 ماهه سرمایه گذاری سایپا

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

شرکت سرمایه گذاری سایپا با نماد “ وساپا در دوره 6 ماه نخست سال با اختصاص 223 ریال سود به ازای هر سهم معادل 61 درصد از پیش بینی هایش را پوشش داد.

به گزارش بورسینس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، شرکت سرمایه گذاری سایپا پیش بینی سود سال مالی 92 شرکت اصلی را در بهمن ماه 91 مبلغ 201 ریال ، در اسفند ماه 91 مبلغ 187 ، در تیر ماه 92 مبلغ 190 ریال و در آذر ماه 92 مبلغ 367 ریال اعلام کرده است و طی 6 ماه با اختصاص 223 ریال سود به ازای هر سهم معادل 61 درصد از پیش بینی هایش را محقق کرد.

لازم به ذکر است از مبلغ دو هزار و 237 میلیارد و 994 میلیون ریال سود خالص پیش بینی شده سال 92 مبلغ یک هزار و 521 میلیارد و 359 میلیون ریال مربوط به درآمد کامزد تامین مالی از شرکتھای سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا ، توسعه سرمایه رادین ، پیشگامان بازرگانی ستاره تابان و تجارت الکترونیک خودرو تابان می باشد که طبق قرارداد ھای منعقده برماخذ مانده مطالبات از شرکتھای یادشده تا زمان تادیه مطالبات، ماھانه معادل 2 درصد کارمزد تامین مالی برای آنھا محاسبه و مطالبه می شود.

این شرکت پیش بینی سود هر سهم تلفیقی سال مالی 92 را در اسفند ماه91 مبلغ 202 ریال و تیر ماه 92 مبلغ 222 ریال و در آذر ماه 92 مبلغ 380 ریال به ازای هز سهم اعلام کرده است که این رقم در آذر ماه سال جاری برابر با 380 ریال اعلام شده است.

بر اساس این گزارش هیئت مدیره این شرکت اعلام کرده است در نظر دارد 10 درصد از سود مالی 92 را جهت تقسیم به مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی 92 پیشنهاد دهد.

وساپا” پیش بینی سود هر سهم برای سال مالی 91 را با سرمایه سه هزار میلیارد ریال مبلغ 482 ریال و با سرمایه 6 هزار میلیارد ریال مبلغ 254 ریال و مطابق با صورتهای مالی حسابرسی نشده و صورتهای مالی حسابرسی شده سود هر سهم اصلی برابر با مبلغ 573 ریال اعلام  شده است و در آذر ماه سود هر سهم سال مالی 91 برابر با مبلغ 562 ریال می باشد.

این شرکت پیش بینی سود سال مالی تلفیقی سال مالی 91 را برای اولین بار مبلغ 594 ریال اعلام کرده است و مطابق با صورتهای مالی حسابرسی نشده و صورتهای مالی حسابرسی شده سود هر سهم شرکت تلفیقی برابر با مبلغ 557 ریال محقق شده است

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: وساپا

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب