“بترانس” و پوشش 54 درصدی در 6 ماهه

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

شرکت نیرو ترانس در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 92 با اختصاص 334 ریال سود به ازای هر سهم معادل 54 درصد از پیش بینی هایش را پوشش داده است.

به گزارش بورسینس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، شرکت نیرو ترانس پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 92 را با سرمایه 170میلیارد ریال در اسفند ماه 91 به صورت حسابرسی شده و در تیر ماه 92 به مبلغ 865 ریال و با سرمایه 240 میلیارد ریال در مرداد، آبان و آذر ماه امسال به مبلغ 613 ریال اعلام کرده است و طی دوره 6 ماهه با اختصاص 334 ریال سود به ازای هر سهم معادل 54 درصد از پیش بینی هایش را پوشش داده است.

بر اساس این گزارش هیئت مدیره این شرکت در نظر دارد 70 درصد سود خالص را به عنوان سود نقدی سهام جهت تقسیم به مجمع عمومی عادی سالیانه 92 پیشنهاد کند.

این شرکت پیش‌بینی سود تلفیقی هر سهم را برای سال مالی 92 را با سرمایه 170میلیارد ریال مبلغ 891 ریال و با سرمایه 240 میلیارد ریال، در مرداد، آبان و آذر ماه 92 بر اساس میانگین موزون تعداد سهام به مبلغ 633 ریال اعلام کرده است.

براساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 21 مرداد ماه 92 افزایش سرمایه از مبلغ 170 میلیارد ریال به 240 میلیارد ریال (به میزان 70 میلیارد ریال معادل 41.18 درصد) از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران به تصویب رسیده است و هم اکنون مراحل پذیره نویسی عمومی آن درحال پیگیری است.

بنیرو پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی 91 را در نخستین پیش بینی مبلغ 830 ریال اعلام کرده بود که بر اساس صورتهای مالی حسابرسی نشده پایان سال مالی مبلغ 864 ریال و در صورتهای مالی (حسابرسی شده)پایان سال مالی سود هر سهم به مبلغ 886 ریال تحقق یافته است.

همچنین این شرکت پیش‌بینی سود تلفیقی هر سهم را برای سال مالی 91 در نخستین پیش بینی مبلغ 854 ریال و در پایان مبلغ 980 ریال اعلام کرده بود که بر اساس صورتهای مالی پایان سال مالی(حسابرسی شده) به مبلغ 1115 ریال سود به ازای هر سهم تحقق یافته است.

 

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: بترانس

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب