افزایش سرمایه 300 درصدی “حرهشا” برای پیشبرد طرح های توسعه ای

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

براساس آخرین اطلاعات درج شده بر روی سایت کدال سود هر سهم شرکت رهشاد سپاهان براساس عملکرد واقعی شش ماهه منتهی به 31 شهریور ماه سال 92 به میزان 1087 ریال گزارش شده است.

در همین راستا، مدیر مالی شرکت رهشاد سپاهان در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: با توجه به اینکه موضوع اصلی فعالیت شرکت، ایاب و ذهاب می باشد، هدف شرکت این است که تعداد پروژه ها را افزایش دهد و هر سال حداقل دو پروژه در زمینه ایاب و ذهاب داشته باشد.

وی افزود: در حال حاضر به دلیل قیمت بالای اتوبوس و مینی بوس و همچنین به علت عدم سرمایه کافی شرکت، امکانات در حد مطلوب نمی باشد بنابراین شرکت در نظر دارد بتواند با افزایش سرمایه حدودا 300 درصدی، امکانات و وضعیت ناوگان خود را بهبود بخشد.

محمدی تصریح کرد: شرکت در حال ارایه یک طرح توجیهی می باشد که طی دو یا سه مرحله بتواند افزایش سرمایه مذکور که 40 درصد آن از محل آورده و 60 درصد مابقی از محل سود انباشته سال 92 است را تأمین کند.

وی افزود: در گذشته به دلیل نوسانات شدید اقتصادی موجود در کشور، انعقاد قراردادهای بلندمدت از ریسک بالایی برخوردار بود اما هم اکنون با روی کار آمدن دولت جدید، امید آن می رود که نوسانات اقتصادی کنترل و کاهش یابد. در چنین شرایطی، در پی کاهش نوسانات، انعقاد قراردادهای دو الی سه ساله به صرفه می شود.

مدیر مالی “حرهشا” اظهار داشت: فعالیت کنونی شرکت در اراک و اصفهان می باشداما هدف شرکت گسترش محدوده فعالیت خود در بندرعباس و همچنین عسلویه می باشد.

وی تأکید کرد: چنانچه “حرهشا” بتواند ناوگان خود را تجهیز کند، قیمت تمام شده کاهش یافته و در نتیجه تقاضا افزایش می یابد. در چنین شرایطی، شرکت می تواند پروژه های بیشتری منعقد کرده و سود خود را افزایش دهد.

 

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: افزایش سرمایه حرهشا, حرهشا

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب