بهره برداری از طرح توسعه “کرازی” در اواخر سال 1393

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

شرکت شیشه دارویی رازی پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 92.12.29 را با تعدیل مثبت نسبت به پیش بینی قبلی مبلغ 374 ریال اعلام کرده است.

همچنین براساس گزارش 9 ماهه، شرکت شیشه دارویی رازی موفق به پوشش 75 درصدی میزان تولید برآوردی سال مالی 92 خود گردیده است.

در همین راستا مدیر مالی شرکت شیشه دارویی رازی در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز با بیان این مطلب که علت این تعدیل مثبت، تداوم تولید در سه ماهه پایانی سال مالی 92 می باشد اظهار داشت: شرکت با تعمیرات کوره 50 تنی در سال 90 همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد و برنامه طرح توسعه شرکت جهت تعویض این کوره با کوره 90 تنی در حال پیگیری می باشد ولی به دلیل مشکلات موجود و شرایط تحریمی این عملیات با کندی پیش رفته است و امیدواریم تجهيزات مربوطه در سال93 به دست شرکت برسد و عملیات بهره برداری آن نیز در اواخر سال 93 به انجام برسد.

احمدی زاد در بررسی علل زمان بر بودن اجرای طرح توسعه ادامه داد: مراحل ساخت کوره 90 تنی به دلیل ساخت سفارشی به زمان نیاز دارد و همچنین مشکل حمل و نقل و ترخیص گمرکی این تجهیزات نیز از سایر عوامل می باشد.

در خصوص نحوه فروش محصولات شرکت نیز یادآور شد: با توجه به تعداد کم شرکت های تولیدکننده این نوع محصول در کشور بیشتر تولیدات ما نیاز داخلی را تأمین می کند و سهم ما از بازار مشخص است و مازاد تولیدات ما به کشورهای عراق و ترکیه صادر می گردد. از طرفی مشکلات بلوکه شدن منابع ارزی به علت عدم حمایت ها و شرایط دیگر هم مطرح است و از دولت و بانک مرکزی انتظار حمایت بیشتر را داریم.

عضو هيأت مديره شركت در خصوص تأمین مواد اولیه شرکت از منابع داخلی عنوان کرد: عمده مواد اوليه شركت از بازار آزاد داخلی صورت می پذیرد و تنها بخش كوچكي از آن از طریق بورس کالا تأمین می گردد.

احمدی زاد خاطر نشان کرد: افزایشی در قیمت فروش محصولات صورت نگرفته و بنابر قراردادهای منعقد شده قیمت ها تغییری نکرده است.

این مقام مسئول با در نظر گرفتن موارد فوق و توقف خطوط توليد جهت تعویض کوره جدید در سال 93 اظهار داشت: که شرکت تمهیدات لازم و ذخیره ای را به منظور حفظ بازار در نظر گرفته بنابراین مقداری از تولید سال جاری شرکت در بازار عرضه شده و بخشی از آن در موجودی انبار نگهداری می شود.

 

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: آخرین وضعیت کرازی, کرازی, وضعیت سهام کرازی در سال 93

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب