آخرین وضعیت “فاذر” / سرمایه گذاری در دهکده گردشگری الماس اراک

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار شرکت های بورسی

شرکت صنایع آذراب با سرمایه جدید پیش بینی سود هر سهم خود را 122 ریال اعلام کرده و در شش ماهه اول سال 92 توانسته 65 درصد از مقدار سود پیش بینی شده را پوشش دهد، پیش بینی سود هر سهم شرکت با سرمایه قبلی 408 ریال بوده که در واقع تعدیلی صورت نگرفته است.

جابری مدیر مالی شرکت صنایع آذرآب  با نماد فاذر در خصوص شایعات و اتفاقات جدید در شرکت صنایع آذرآب به خبرنگار بورس نیوز گفت: اخذ و انعقاد قراردادهای جدید در آینده نزدیک توسط حوزه بازاریابی شرکت در حال انجام است که با توجه به اینکه انجام هر یک از مراحل نیازمند نشست های متوالی است این موضوع کماکان در دست پیگیری بوده و در صورت عقد قرارداد مراتب از طریق سایت کدال اعلام خواهد شد.

جابری در خصوص شایعه فروش ساختمان در خیابان ملاصدار تهران اظهار داشت: فعالیت شرکت در این ساختمان همچنان ادامه دارد و فعلاً تصمیم خاصی در این خصوص مطرح نمی باشد.

وی در خصوص سرمایه گذاری شرکت در دهکده گردشگری الماس اراک اظهار داشت: شرکت در حال پیگیری بحث تغییر کاربری زمین این پروژه از ورزشی به تجاری فرهنگی می باشد که نیازمند موافقت شهرداری منطقه مورد نظر است لذا پس از گذر از این مرحله بحث فاینانس هم مطرح است.

مدیر مالی صنایع آذرآب در مورد دیگر سرمایه گذاری شرکت در کارخانه شماره 2 آذراب واقع در پارس جنوبی عسلویه اشاره کرد و افزود: این کارخانه در دست تکمیل می باشد و در حال حاضر نیز در پارس جنوبی هم مشغول به انجام چند پروژه اجرایی می باشیم.

این مقام مسئول در ارتباط با وضعیت نیروگاه هرمزگان نیز گفت: این نیروگاه سرمایه ای بزرگ برای آذراب به شمار می رود و برای این نیروگاه شرکت در حال تأمین مالی از طریق فایناس می باشد.

در پایان جابری در خصوص موانع و ریسک هایی که شرکت آذراب با آنها رو به رو است عنوان کرد: شرکت توانسته با وارد کردن مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز خود در سال جاری با تحریم های سنگین مقابله کند و شرکت به فعالیت عادی خود ادامه دهد و امیدواریم با برداشته شدن تحریم ها شاهد اتفاقات خوبی در بحث تأمین مواد اولیه و تجهیزات و همچنین فایناس در پروژه های پارس جنوبی باشیم.

 

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

سایر مطالب: فاذر

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب