شفاف‌سازی ایران‌خودرو درباره فروش بلوک بانک پارسیان

اخبار شرکت های بورسی
اخبار شرکت های بورسی

ایران خودرو در خصوص مصاحبه اخیر خود (آقای یکه زارع ) مربوط به فروش بلوک بانک پارسیان شفاف سازی کرد طوری که اعلام داشت فروش سهام بانک پارسیان طی سال های گذشته همواره یکی از برنامه های شرکت بوده و در این راستا با گروههای متقاضی مختلف مذاکراتی صورت گرفته و توافقاتی نیز صورت گرفت حتی در سال گذشته موافقتنامه ای نیز مبادله و وجه التزام نیز از متقاضی اخذ گردید لیکن بدلایلی هیچ کدام از توافق های قبلی امکان اجرا نیافت.

در این راستا در سال جاری نیز مذاکراتی با گروههایی از متقاضیان صورت گرفته است که تاکید مدیریت محترم عامل نیز بر تداوم سیاست فروش سهام بانک مذکور و مذاکرات انجام شده می باشد . با توجه به تجارب سال های گذشته ، سیاست شرکت اطلاع رسانی در زمانی است که مذاکرات نهایی و امکان اجرای نتایج مذاکرات و تحقق شرایط معامله اطمینان حاصل شود در صورت رفع محدودیت های موجود و حصول اطمینان از قطعیت معامله ، مراتب از طریق سیستم کدال برای اتشار عمومی گزارش خواهد گردید .

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.


نکات مهم

  • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
  • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
  • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
  • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.