آقا دست مریزاد به این تدبیر!

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار بورس

شاخص بورس امروز نیز 1147واحد دیگر افت کرد تا شاخص به دلیل اتمام ساعات معاملاتی بیشتر از این افت نکند و در کانال 81 هزار واحد باقی بماند این روزها بهترین خبر برای بورس و فعالان بازار تعطیلی بورس به هر عنوان می باشد چراکه اگر به عنوان مثال ساعت کاری بورس در روز از میزان فعلی حتی یک دقیقه هم بیشتر باشد در همان یک دقیقه ها زیان شناسایی می شود.

به گزارش بورسینس به نقل از بورس نیوز، امروز دیگر دلیلی برای اریه گزارش بورس ندیدم چراکه هرچه در توان بود و هرچه می دانستیم پیش از این گفته ایم اما در حالی که بهت زده روند معاملات را پیگیری می کردیم ناگهان تدبیری اعمال شد که نتوانستیم به سادگی از کنار آن بگذریم.

این تدبیر درست یادآور ضرب المثل “گنه کرد در بلخ آهنگری …….. به شوشتر زدند گردن مسگری” در عین ناباوری مقصرین اصلی پیدایش چنین وضعیتی در بورس با توقف نماد مواجه شدند تا سهامداران آن که باید بیش تر از همه آسیب آشی که مجلس و دولت برای آنها پخته اند را ببیند با خیال راحت دست کم تا چند روزی دیگر شاهد افت قیمت سهام خود به صورت هدیه باور نکردنی، نباشند. اما سهامداران سایر گروه ها که نقشی هم در این دعوا نداشته و گناهی هم ندارند با بالاترین حالت ممکن دود شدن سرمایه خود را به چشم ببینند.

این نوع کلاه ها قبلاً نیز سرمان رفته بود که خاطره آن را همه ما در دوران مدرسه داریم حتماً به خاطر دارید که مثلاًدر یک دعوا نفر اصلی که همان دوست ما بوده با کمترین آسیب از معرکه بدر رفته و ما هنوز چوب رفاقتمون رو می خوردیم … بگذریم این را گفتیم تا شاید لحظه ای از فکر این روزهای بازار سرمایه خارج شویم.

واقعاً نهاد نظارتی بازار سرمایه با این اقدام خود درک جدیدی را از معنای تدبیر پیش رویمان قرار داد و نشان داد که چگونه با تدبیری طلایی در جهت حفظ منافع سهامداران بازار سرمایه اقدام می نماید آقا دست مریزاد!!! فقط یک نکته کوچک باقی می ماند گروه پتروشیمی رو بستید بقیه نمادها رو چه تدبیری خواهید کرد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب