توقف سهم گران و مبهم از نظر بورس برای افزایش سرمایه بدون مجوز + یک حق تقدم

Total
0
Shares

بورسینس، بخش خبری :

در پایان معاملات امروز نماد سهم گران و مبهم از نظر سازمان بورس برای افزایش سرمایه بدون مجوز قانونی بسته می شود. همچنین آخرین مهلت داد و ستد یک حق تقدم است.


به گزارش

بورسینس به نقل از پایگاه خبری بورس پرس

، شرکت کنتورسازی ایران که دو مجمع سالانه و فوق العاده 31 تیر را لغو کرده ، در نظر دارد صبح پنج شنبه 21 مرداد اقدام به برگزاری این دو مجمع کند اما تا به امروز مجوزی برای افزایش سرمایه 125 درصدی مد نظر نگرفته است.


با این حال بنابر اعلام بورس اوراق بهادار، نماد این شرکت که سهام آن از 1200 به 8100 تومان 18 فروردین و سپس ریزش کرده و دیروز به 4482 تومان رسیده ، در پایان معاملات بسته می شود و باید دید با توجه به عدم صدور مجوز سازمان بورس ، تکلیف افزایش سرمایه با چه تصمیمی روبرو خواهد شد؟


براساس این گزارش، سازمان بورس که بعد از رشد 433 درصدی سود “آکنتور” (از 2829 به 15080 ریال) در دی سال گذشته، ابهاماتی را مطرح و شروط بازگشایی نماد این شرکت خبرساز را اعلام کرده بود، یکشنبه 17 مرداد نیز برای دومین مرتبه درباره این شرکت و ابهامات آن نکاتی را مطرح و اعلام کرد این شرکت تا کنون 4 اطلاعات درخواستی سازمان بورس را ارایه نکرده است.


علاوه براین امروز آخرین مهلت داد و ستد سهام حق تقدم داروسازی اکسیر است که 10 خرداد اقدام به افزایش سرمایه 150 درصدی  از دو محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی 15 میلیارد تومانی و سود انباشته 10 میلیارد تومانی کرده و 40 میلیارد تومانی شده است.


انتهای پیام


 

گردآوری : بخش خبر اقتصاد و بورسی بورسینس

نظرتان را درباره مطلب “توقف سهم گران و مبهم از نظر بورس برای افزایش سرمایه بدون مجوز + یک حق تقدم” در زیر ارسال کنید

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته آموزشی ویژه ورود به بورس

آموزش ورود به بورس

آموزش جامع ویدئویی تحلیل تکنیکال

آموزش تکنیکال پشوتن مشهوری

مطالب مرتبط

امضای تفاهم‌ همکاری میان بانک توسعه صادرات و اگزیم بانک اندونزی

بورسینس، بخش خبری اقتصاد و بورس :  به نقل از بانک توسعه صادرات ایران، این یادداشت تفاهم بین علی صالح آبادی، مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران و ساوگا، مدیرعامل اگزیم…
بیشتر بخوانید