کاذر – فرآورده‌های نسوز آذر

شرکت فراورده های نسوز آذر، بزرگترین تولید کننده مواد نسوز در ایران و تنها تولید کننده محصولات دولومیتی در ایران با ظرفیت تولید سالانه 150/000 تن انواع فراورده های شکل دار،بی شکل و محصولات ویژه نسوز همچنین تولید 300/000 تن آهک صنعتی در سال 1371 تاسیس گردید.
این شرکت بخش عمده ای از نیازهای صنایع فولاد، سیمان، آلومنیوم، پتروشیمی، نیروگاه، پالایشگاه،مس و … را تامین مینماید. شرکت فراورده های نسوز آذر با برخورداری از مرکز تحقیقات و آزمایشگاه نسوز بسیار مجهز و کارخانه های تولید انواع فراورده های نسوز در ذوب آهن و شهرک صنعتی فولاد اصفهان و

با بهره گیری از توان علمی و فنی کارشناسان خود به عنوان یک واحد تولیدی،تحقیقاتی پیشرو در صنعت نسوز کشور مطرح می باشد.
واحد مهندسی فروش شرکت متشکل از بخش های بازاریابی داخلی و خارجی،فروش و خدمات فنی مهندسی قبل و پس از فروش بوده و در زمینه گزینش،نصب و نظارت در کاربرد فراورده های نسوز،خدمات گسترده ای به صنایع مختلف شرکت ارائه می نماید.صادرات محصولات شرکت یک هدف استاتژیک این واحد می باشد.

واحد کنترل کیفیت شرکت بر مواد اولیه،فراوری،فرایند و محصول نهایی،کنترل و نظارت مستمر دارد.

شرکت فراورده های نسوز آذر همگام با برنامه های توسعه اقتصادی کشور و به منظور مشارکت در طرح های صنعتی داخلی،در شرکت های هم گروه سرمایه گذاری نموده است.این شرکت عضو پذیرفته شده سازمان بورس اوراق بهادار تهران می باشد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس