ثامان – شرکت سامان‌گستر اصفهان

در پی رواج تفکر کارآفرینی، تولید و سرمایه گذاری و ضرورت اجرای پروژه های بزرگ عمرانی در دهه هفتاد شمسی فکر تشکیل یک نهاد اقتصادی که بتواند خلأهای تولیدی، عمرانی و سرمایه گذاری اصفهان در طی سال‌های جنگ تحمیلی را پر نموده و درعین حال در خدمت ارزش آفرینی و خلق ثروت برای مردم این خطه از سرزمین ایران واقع شود شدت گرفت.

سرانجام با هماهنگی‌ها، همفکری‌ها و رایزنی‌های به عمل آمده با رؤسای بانکها، اساتید دانشگاه‌ها و فعالان اقتصادی استان اصفهان سرانجام پایه‌های تشکیل نخستین شرکت سهامی عام در استان اصفهان ایجاد و شرکت سامان گستر اصفهان در مهرماه سال 1375 با مشارکت بیش از یک‌صد سهامدار حقوقی و 38000 سهامدار حقیقی از استان اصفهان و سایر شهرهای کشور متولد شد.

سامان گستر اصفهان در سال هشتاد به عضویت سازمان بورس اوراق بهادار کشور درآمد و به تدریج به دلیل تأثیرگذاری مثبت در اقتصاد خانواده‌ها و نیز کمک به اقتصاد استان در حوزه‌های مختلف به یکی از هولدینگ‌های مشهور و مورد اعتماد در سطح کشور تبدیل شد. حوزه‌های فعالیت سامان گستر اصفهان به عنوان انبوه‌ساز ارشد استان اصفهان و صادرکننده نمونه در صدور خدمات فنی و مهندسی هم‌اینک به سه گروه تخصصی شامل ساختمان،‌معماری و عمران شهری- مالی- تجارت و خدمات- تولید و صنعت تقسیم می‌شود.

خط مشی کیفیت

شرکت سامان گستر اصفهان پیشرو در ارائه ساخت و سازهای اقتصادی و باکیفیت ضمن رعایت اصول معماری اصیل و بکارگیری فناوریهای نوین در صنعت ساختمان به منظور تأمین رضایت مشتریان، خود را نسبت به تأمین کلیه الزامات خدمات ارائه شده متعهد دانسته و جهت تحقق اهداف خود سیستم مدیریت کیفیت شرکت را بر اساس الزامات استاندارد بین المللی ISO9001-2008 برگزیده است.

رئوس کلی خط مشی کیفیت عبارتند از

1. ارتقاء سطح رضایت مشتریان نهایی شرکت در پروژه های جدید

2. ارتقاء سطح کیفی واحدهای جدید ساختمانی

3. کسب سود مداوم و متناسب با صنعت ساختمان در بورس

4. توسعه کیفی منابع انسانی

5. بهبود ساختار سرمایه شرکت متناسب با بازده مورد انتظار

6. گسترش و توسعه فعالیتهای شرکت در صنعت ساختمان و سایر صنایع پربازده

7. مشارکت در پروژه های توسعه و عمران شهری

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس