آسیا – بیمه آسیا

شـركت سهامی بیمه آسیا در30 ام تیرماه سال 1338 به منظور انجام انواع معاملات بیمه و عملیات بازرگانی تأسیس شد. در سال 1388 بر اساس سیاستهای كلی اصل 44 قانون اساسی در زمره شركتهای مشمول واگذاری بخش خصوصی قرار گرفت و به عنوان بزرگترین شـرکت بیمه خصوصی كشور به فعالیت های خود ادامه داد.

این شـركت رتبه اول تولید و سهم بازار را در میان شـرکّتهای بیمه خصوصی کشور دارا است. بیمه آسیا با بیش از2400 نفر نیروی انسانی متخصص، باتجربه و متعهد، سرمایه 2/300/000/000/000 ریال و با بیش از نیم قرن فعالیت درعرصه صنعت بیمه یكی از صد شركت برتر و بسیار معتبر در داخل و خارج ازكشور است . همچنین براساس گزارش اخیر بیمه مركزی ج. ا. ا. ،شركت بیمه آسیا در بین شركتهای بیمه حائز رتبه یك (سطح 1) از نظر سطح توانگری مالی است. و دومین شركت بیمه مستقیم در نگهداری ریسك و قبول بیمه اتكائی در كشور محسوب می شود .

شركت بیمه آسیا در حال حاضر با بیش از 100 شعبه و اداره پرداخت خسارت و حدود 3000 نمایندگی حقیقی و حقوقی در اقصی نقاط كشور مشغول خدمت رسانی به ملت شریف ایران می باشد.

مجوز تاسیس: شركت بیمه آسیا با تایید مراجع ذیربط در زمان تأسیس و تصویب قانون نحوه اداره امور شركتهای بیمه توسط مجلس محترم شورای اسلامی در تاریخ 1367/09/13 و نیز با مجوز صادره از سوی بیمه مركزی جمهوری اسالمی ایران درتاریخ 1387/08/26 فعالیت می نماید. فعـالیت شـركت از تاریـخ تاسیس به مدت نامحـدود میباشد.

چشم انداز:
بیمه آسیا انتخاب هر ایرانی ، افزایش سهم بازار با رعایت حداکثر سود آوری

ماموریت:
بیـمه آسـیا به عنـوان یكی از معتبرترین شركت های بیمه با انجام عملیات بیـمه ای در زمینه های زندگی ، غیر زندگی و اتكایی همواره بر آن است تا با بكارگیری روش های نوین ارائه خدمات و با اتكا بر سرمایه انسانی متخصص در جهت تامین رضایت كلیه ذینفعان تلاش كرده و با بهبود مستمر تركیب سبد خدمات حضوری موثر در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد .

باورها و ارزش ها:
بیمه آسیا در اجرای ماموریت و برای تحقق چشم انداز خود به ارزش های زیر معتقداست :
1- تامین رضایت ذینفعان
2- پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای
3- ارائه خدمات سریع و آسان

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس