ثباغ – شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه

آغاز حرکت به سمت توسعه صنعت ساختمان درکلان شهر تبریز و نیاز به ایجاد شهرکهای مدرن وکمک به ایجاد اشتغال پیوسته درمنطقه ، شکل گیری و تاسیس شرکتی متخصص و مجرب در زمینه ساخت و تولید مسکن را به ضرورتی برای بنیانگذاران «شرکت شهرسازی وخانه سازی باغمیشه» بدل کرد و بدین ترتیب این شرکت درتاریخ 1364/01/26تاسیس وتحت شماره 3239 در اداره ثبت شرکتهای سازمان ثبت اسناد و املاک تبریز به ثبت رسید.

این شرکت با اهداف پایه ریزی اصول نوین شهرسازی و توسعه قطب های کسب وکار ازطریق جذب فرصتهای سرمایه گذاری در بخش مسکن و ارائه محصول با کیفیت برتر و رسیدن به سطح استانداردهای قابل قبول دراین عرصه با خرید 154/8هکتار زمین از اراضی باغمیشه تبریز ، فعالیت اصلی خود را که تهیه زمین ، تهیه طرح تفصیلی شهرک سازی ، تعریف پروژه های بزرگ ساختمانی اعم از مسکونی ، تجاری ، اداری و فرهنگی ـ تفریحی و اجرای آنها بود آغاز نمود.

یکی از اصول اولیه ای که شرکت بدان معتقد است بکار گیری نیروی انسانی متخصص ومجرب میباشد که ضمن جذب این نیروها با سرمشق قرار دادن مفهوم واقعی عبارت «خانه یعنی حس امنیت برای زندگی» حرکت در مسیر تحقق اهداف و رسالت خود را آغاز نمود که به لطف خداوند با کسب موفقیتهای چشمگیر در گذشته و با همت مدیران و کارکنان زحمتکش خود میرود که آینده ای روشن تر را نیز از آن خود کند. یکی از آثار تلاش و فعالیتهای گذشته شرکت، احداث شهرک زیبای رشدیه است که اکنون با وسعتی بالغ بر 137/3هکتار همچون نگینی درخشان برتارک کلانشهر تبریز می درخشد.

شرکت شهرسازی و خانه سازی باغمیشه که بعنوان بزرگترین شرکت زیرمجموعه «شرکت بین المللی توسعه ساختمان» وابسته به شرکت سرمایه گذاری غدیر با سرمایه اولیه 600 میلیون ریال شروع به فعالیت نموده بود هم اینک با سرمایه اسمی 800 میلیارد ریال با حضور در فرابورس اوراق بهادار ایران تلاش دارد تا با ایجاد ارزش افزوده اقتصادی برای پوشش و به حداقل رساندن ریسک سرمایه گذاری و تامین منافع سهامداران با کسب سود قابل توجه ، به فعالیت خود ادامه دهد.

شرکت شهرسازی وخانه سازی باغمیشه علاوه بر ساخت شهرکهای مسکونی ، احداث مجتمع های تجاری ، توریستی و تفریحی را نیز دربرنامه های کاری خود دارد. این شرکت دارای دو زیر مجموعه ی شرکت پروژه ای است ، « شرکت پردیس اطلس پارس » که پروژه مرکز تجارت اطلس تبریز را در دست اجرا دارد و «شرکت آرتا لطیف سبلان» که احداث برج دوقلوی یادمان اردبیل را بعهده دارد.

شرکت شهـر سازی و خانه سازی باغمیــشه در فروردین ماه سال 64 تأسیس و به شمارۀ 3239 در ادارۀ ثبت شرکت های تبریز به ثبت رسید.این شرکت با هدف پایه ریزی اصول نوین شهر سازی و ایجاد شهرک هـای مــدرن و کمک به اشتغال منطقه شروع به فعالیت نمود و با خرید 154/8 هکتار زمین، از اراضی باغمیشه، فعالیت اصلی خود را در زمینۀ تهیۀ زمین، تهیــۀ طــرح تفضیلی شــهرک سازی، تعریف پروژه های بزرگ ساختمانی اعـم از مســکونی تجـاری، اداری، تفــریحی، فرهنگی، ورزشی و توریـستی و اجـرای آنها آغـاز نمود.

این شرکت ضــمن جذب نیــروی انـسانـی متخصص و مجــرب و سرمشق قراردادن مفهوم واقعی «سرپناه»، راه تحقق رسالت خود را در پیش گرفت که به یاری خــدا تاکــنون موفق عمل کرده و با همت مدیران و کارکنان خود و الطاف بیــکران خداوندی آینده را هم از آن خود می داند. شهرک زیبای رشدیه یکی از کارهای این شرکت محسوب می شود که با وسـعت بالغ بر 137/3 هکتار احداث شده و همچون نگینی در تارک کلانشهر تبریز می درخشد.

شرکت شهر سازی و خانه سازی باغمیشه به عنوان بزرگ ترین شرکت زیر مجموعۀ شـــرکت بین المــللی تـوســعۀ ساختمان، وابسته به شرکت سرمایه گذاری غدیر، با سرمایــه اولیــه 600 میلیون ریال فعال گردید و با افزایش تدریجی سرمایــه خود در حال حاضر با 800 میلیارد ریال سرمایه اسمی در فرابورس اوراق بــهادار ایران حضور دارد.

این شرکت دارای دو «شرکت پروژه » زیر مجموعه می باشد، شرکت پردیس اطلس پارس، که پـــــروژۀ مرکز تجارت اطلس تبریز را در دست اجرا دارد و شرکت آرتا لطیف سبلان که در احداث برج دو قلوی یادمان اردبیل فعال می باشد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس