دالبر – البرزدارو

شرکت البرز­دارو (سهامی­ عام) در تاریخ 11/5/1355 بصورت شرکت سهامی خاص تأسیس و در اداره ثبت شرکت­ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید. شرکت در تاریخ 25/9/1375 به شرکت سهامی عام تبدیل و در تاریخ 24/11/1375 در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شد.

در حال حاضر، شرکت البرز دارو (سهامی عام)، جزء واحدهای تجاری فرعی گروه دارویی سبحان و شرکت سرمایه گذاری البرز می باشد . مرکز اصلی شرکت در تهران و نیز کارخانه آن در قزوین واقع است.

زمینه های فعالیت :

موضوع فعالیت شرکت طبق ماده 2 اساسنامه به موجب تصمیم مجمع فوق­العاده مورخ 13/4/1386، تأسیس هر قسم کارخانه یا مؤسسه برای ساخت و فروش هر گونه محصولات داروئی، غذائی، مواد شیمیایی و آرایشی و تجهیزات پزشکی، وارد کردن محصولات ساخته شده دارویی، غذایی، مواد شیمیایی و آرایشی و بهداشتی، ملزومات و تجهیزات پزشکی و توزیع آن، وارد کردن ماشین­آلات مربوط به تولید و اصلاح و یا تغییر صنعتی مواد، همچنین وارد کردن مواد اولیه خام یا نیمه­ساخته و لوازم بسته­بندی مورد استفاده در محصولات فوق­ الذکر و انجام عملیات تحقیقاتی و معاملات بازرگانی در حدود موضوع شرکت و مشارکت در شرکت­های دیگر و خرید و فروش سهام آنها می­باشد.

محصولات تولیدی شرکت البرز دارو :

سبد محصولات تولیدی البرزدارو در سه گروه دارویی به شرح زیر می باشد :

مایعات (شربت – سوسپانسیون – ساشه)

جامدات (قرص ، ویال و کپسول)

فرآورده­های تزریقی و استریل ( آمپول ، سرنگهای آماده تزریق ، پودرهای تزریقی )

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس