غدشت – شرکت دشت مرغاب

شرکت دشت مرغاب (سهامی عام) با نام تجاری شناخته شده ی یک و یک، از با سابقه ترین و بزرگ ترین مجموعه های تولیدی صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی کشور محسوب می شود که از سال 1346 در منطقه دشت مرغاب واقع در145 کیلومتری شهر شیراز در استان فارس در مساحتی حدود 25 هکتار شروع به کار نموده است.

از جمله عوامل كلیدی موفقیت یک و یک، قیمت رقابتی محصولات تولیدی، اعتبار برند، زمان تحویل محصولات، استانداردها و گواهینامه‌های بین المللی، دسترسی به تكنولوژی، دسترسی به كانال‌های بازار، ارائه‌ی مجموعه‌ی متنوعی از محصولات، وجود نیروی انسانی متخصص و وجود شبكه‌ی تأمین مطمئن را می توان نام برد.

در سال های اخیر دریافت جوایز و تندیس های بی شماری از همایش ها و کنگره های داخلی و خارجی توسط شرکت دشت مرغاب به سبب فعالیت های پر ثمر این شرکت، یک و یک را به عنوان یکی از افتخارآفرینان عرصه اقتصادی کشور مطرح نموده است تا جایی که در نظرسنجی های برند محبوب مصرف کنندگان، برای چهارمین سال متوالی جایگاه نخست برند محبوب صنایع غذایی کشور، از آن این گروه صنعتی گردیده است.

هم چنین این گروه، برگزیده هفت سال متوالی جشنواره قهرمانان صنعت به عنوان برند برتر در صنایع تبدیلی کشاورزی نیز گردیده است.

دریافت تندیس دیموند سه لوتوس توسط شرکت پخش یک و یک، دریافت تندیس زرین جشنواره ملی تجلیل و تکریم کارآفرینان برتر، دریافت لوح دبیرخانه دائمی همایش های تحول مدیریت، لوح تقدیر FDA، لوح تقدیر صادر کننده نمونه و … تنها نمونه هایی از افتخارات یک و یک است.

هرچند نام و نشان صنایع غذایی یک و یک بر قلب های مصرف کنندگان این محصولات حک شده است؛ لیکن بر تارک تندیس ها و جوایز بی شماری که از جشنواره ها، گردهمایی ها و کنگره های داخل و خارج از کشور بدست آمده است نام یک و یک همچنان می درخشد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس