دفرا – شرکت فرآورده‌های تزریقی ایران

شرکت فرآورده های تزریقی و دارویی ایران در سال 1332 تحت عنوان شرکت لابراتورهای دون باکستر به ثبت رسیده و در سال 1335 مورد بهره برداری قرار گرفت. پس از تغییر رژیم در سال 1357، نام شرکت به شرکت فرآورده های تزریقی ایران تغییر یافت و با گسترش انواع تولیدات خود در زمینه تولید جامدات دارویی به شرکت فرآورده های تزریقی و دارویی ایران تغییر نام و در سال 1377 وارد بازار بورس گردید.

در حال حاضر این شرکت که با مساحتی حدود 36000 متر مربع در جنوب تهران واقع شده است با 310 نفر نیروی انسانی کار آزموده و متخصص به تولید فرآورده های تزریقی حجیم (LVP) و ویال های تزریقی با حجم کم(SVP)، میپردازد.

شرکت فرآورده های تزریقی و دارویی ایران به سبب داشتن تجارب ارزنده و بسیار طولانی در زمینه تولید داروهای تزریقی حجیم (LVP ) یکی از بزرگترین تولید کنندگان این قبیل محصولات در سطح کشور محسوب میشود و با اعتقادی راسخ به کیفیت و استاندارد های جهانی و با هدف افزایش رضایت مندی مصرف کنندگان دارای 4 واحد تولید محلول های تزریقی ( LVP ) ، یک واحد تولید جامدات دارویی شامل کپسول و یک واحد تولید ویال ( SVP ) می باشد این کارخانه از بزرگترین واحد های صنفی کشور در عرصه تولید دارو های تزریقی حجیم محسوب می شود که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و دستگاههای تمام اتو ماتیک ساخت کشور های سوئیس و آلمان و بهره گیری از نیروهای متخصص هم اکنون توانسته است 40 درصد حجم بازار کشور را در اختیار گیرد و با ارتقای GMP و دعوت از متخصصان کشور های همسایه درصدد فروش محصولات به کشورهای همسایه و در اختیار گرفتن بازار خارج از کشور نیز می باشد.

شرکت مفتخر است که در 10 سال گذشته توانسته است تمامی قسمتهای بخشهای تولیدی خود را بازسازی نموده و با استفاده از بهترین دستگاهها و ایجاد Clean Room ها مطابق با اصول GMP و قوانین پیکس گام مؤثری در ارتقاء کیفی خود بردارد.

آزمایشگاه این شرکت یکی از آزمایشگاهای رفرنس و مورد تأئید وزارت بهداشت میباشد که تمامی فرآیند ها مطابق استاندارد های GMP و قواعد WHO طراحی و اجرا می شود.

محصولات شرکت در ظروف پلی پروپیلن بسته بندی می شود که در دمای بالای 121 درجه سانتی گراد بر اساس ضوابط مربوطه استریل میگردد و لذا می توان به کیفیت بالای محصول نسبت به سایر نمونه های مشابه اطمینان داشت. تجهیزات آبسازی شرکت مجهز به دستگاههای RO و آبسازی کمپانی های معتبر اروپایی ساخت روملاگ سوئیس است.

این شرکت در سال 96 با تولید قطره های چشمی در حجم قابل توجه توانست گام مؤثری در خودکفایی کشور در زمینه واردات قطره های اشک مصنوعی تکدوز بردارد که خوشبختانه منجر به جایگزینی محصولات وارداتی گردید.

شرکت فراورده های تزریقی و دارویی ایران در سال های اخیر با دریافت گواهینامه های زیست محیطی و کیفی سر فصل دیگری را بر اعتبار خود افزوده است .

به دلیل اهمیت ویژه مدیریت کیفیت برای حضور در بازارهای رقابت، این شرکت در سال 1391 بخش تضمین کیفیت را بعنوان یکی از ارکان مهم خود ایجاد نموده و با سازماندهی ، مستند سازی، انجام معتبر سازی فرآیند های تولید احراز کیفیت دستگاها و سیستم ها، بازرسی های داخلی، مدیریت شکایات ، قاطعانه کیفیت محصولات تولیدی خود را تضمین مینماید.

شرکت فرآورده های تزریقی و داوریی ایران به عنوان یکی از پیشگامان صنعت دارویی کشور در ساخت فرآورده های تزریقی حجیم (LVP) با ایفای نقش مؤثر و راهگشا در فرآیند درمان و سلامت خود را متعهد می داند با رعایت حداکثری استاندارهای حرفه ای و علمی در کلیه فرآیندهای تولیدی و پشتیبانی خود نیاز ها و انتظارات مشتریان را برآورده سازد.

مدیریت و کارکنان این شرکت خود را متعهد به صیانت از امانت آیندگان که امروز مسئولیت آن را به عهده دارند میدانند و تلاش بر حفظ کیفیت و ترویج آن در جامعه سلامت محور دارند.

مدیریت شرکت فرآورده های تزریقی و دارویی ایران در راستای نیل به آرمان های شرکت با اهمیت به سلامت عموم جامعه و اهمیت به تحقیق و توسعه با اعتقاد به تعامل صادقانه و ارزشهای انسانی و استفاده از شیوه های نوین و خلق ایده های نو تلاش خود را جهت آماده سازی برای ظهور در عرصه های جدید در تجارت رو به رشد جهانی اختصاص می دهد .

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس