چافست – شرکت افست

شركت افست نامی درخشان در صنعت چاپ كشور است ، نه تنها به خاطر عظمت و حجم بالای تولید ، یا نوع كارهایی كه در آن جا چاپ می‌شود و یا تنوع امكانات و كیفیت كار ، بلكه به خاطر پویایی و تأثیر گذاری این چاپخانه در كل صنعت چاپ كشور . در بسیاری از چاپخانه ها ، لیتوگرافی ها و صحافی های ایران ، نیروهایی متخصص و مدیرانی كارآمد یافت می‌شوند كه تربیت شده مكتب شركت افست بوده‌اند. در واقع افست به مثابه یك مركز فعال تربیت كادر متخصص ، همچون چشمه‌ای جوشان ، حوزه صنعت چاپ را سیراب كرده است.

سخنی به گزاف نگفته ایم اگر افست را پشتوانه‌ای برای اقتصاد و فرهنگ كشور به شمار آوریم ، جایی كه حساس‌ترین و پرتیراژترین كارهای چاپی كشور با سرعت هر چه تمام‌ ترو با بهترین كیفیت تولید می‌شوند ، نقطه اتكایی برای انجام كارهای بزرگ و در مقیاس ملی است. بزرگ‌ترین ماشین‌های ورقی و رول افست و بیشترین تعداد دستگاه‌های چاپ در یك چاپخانه و بزرگ‌ترین خط جلد سازی و كتاب سازی ، از آن شركت افست است.

همه كتاب‌های درسی دوره ابتدایی و بخشی از كتاب‌های دوره های راهنمایی و دبیرستانی در این شركت تولید می شود. پرتیراژترین روزنامه‌های رنگی كشور در این جا به چاپ می رسند و سهم قابل توجهی از نشریات و كتاب های نفیس و پرتیراژ نیز از آن افست است. این سرمایه عظیم و سازمان گسترده و موفق ، به آسانی فراهم نیامده است . نگرش اصولی مدیریت شركت افست و ازریابی صحیح از سمت و سوی صنعت چاپ و نیازهای كشور در حوزه چاپ و نشر و انگیزه نیرومند برای پیشرفت ، شركت افست را از چاپخانه‌ای متوسط ، به بزرگ‌ترین مركز چاپ در منطقه بدل كرده است.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس