ثعمرا – شرکت عمران و توسعه شاهد

شرکت عمران و توسعه شاهد به عنوان یکی از شرکتهای عضو گروه شاهد، فعالیت خـــود را در عرصه صنعت ساختمان و املاک دنبـــال می کند . این شرکت با سرمایه ای بالغ بر 1300 میلیارد ریال، مجموعه قابل توجهی از املاک و مستغلات را در اختیار دارد و برای انجام بهینه ماموریت خود با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و متخصص، تشکیلات خود را در قالب یک هولدینگ تخصصی سازماندهی کرده است.

فعالیت های شرکت در قالب سرمایه گذاری در پروژه های متنوع ساخت و ساز اعم از مجتمع های مسکونی، تجاری، گردشگری و نیز خرید و فروش املاک بزرگ با تکیه به تجربیات ارزشمند گذشته و براساس مطالعات دقیق، تجزیه و تحلیل کارشناسانه و ارزشیابی پروژه انجام می گیرد. در نتیجه شـرکت توانسته است طی سالهای گذشته با انتــخاب مجموعه ای بهینه از پروژه های سرمایه گذاری و خرید املاک، عملکرد موفقیت آمیزی از خود بر جای بگذارد.

به گونه ای که حتی در شرایط رکودی سالهای اخیر که به ویژه آثار آن در صنعت ساختمان نمایان شده است، شرکت به دلیل تنوع پروژه ها و انتخاب مطلوب فرصت های سرمایه گذاری، به دور از شتابزدگی توانسته است با شرایط مطلوب دوران رکود را پشت سر گذاشته و چشم به آینده پر رونق داشته باشد. هر چند بیشترین بخش فعالیت و توان شرکت در چند سال اخیر صرف پروژه های عمرانی و انبوه سازی شده است، با این حال شرکت همواره تلاش دارد با تنوع بخشیدن به فعالیت های خود در عرصه املاک، علاوه به استفاده از فرصت های مناسب سرمایه گذاری و ثروت اندوزی در هر حوزه، ریسک سرمایه گذاریهای خود را کاهش دهد.

بدین ترتیب شرکت با بهره مندی از اطلاعات گسترده در حوزه های مختلف از یک سو شرایط مطلوبی را برای مقابله با دورانهای رکود در عرصه انبوه سازی فراهم می آورد و از سوی دیگر به اتکای مطالعات کارشناسانه، اقدام به تعریف پروژه های جدید مرتبط با عمران و آبادانی مناطق مختلف کشور نـموده و از صـــرفه های ناشی از افزایش ارزش افزوده امــــلاک بهره مند می گردد.

به همین دلیل شرکت فعالیت های جاری خود را در حوزه های انبوه سازی، ساخت برج های تجاری و اداری، طراحی و ساخت شهرک های گردشگری و تفریحی، مجتمع های کشت و صنعت و … گسترش داده و در هر حوزه پروژه های موفقی را آغاز کرده و پیش برده است.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • ارائه خدمات متمایز در قالب باشگاه مشتریان
  • سامانه معاملاتی اختصاصی و کاربرپسند
  • امکان دریافت اعتبار معاملاتی
  • امکان دریافت وام قرض‌الحسنه برای معاملات
  • امکان ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

اموزش بورس