کازرو – پتروشیمی کازرون

شرکت پتروشیمی کازرون (سهامی عام) در تاریخ ۱۳۸۷/۷/۱۸ تحت شماره ۱۲۳۷ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری با مبلغ سرمایه ۴۵۵٫۸۸۵٫۴۸۲٫۰۰۰ ریال با موضوع احداث ، راه اندازی و بهره برداری مجتمع های پتروشیمی و کارخانه های صنعتی بمنظور تولید، بازاریابی مجاز فروش، صدور محصولات پتروشیمی، ذخیره، صادرات، واردات و تبدیل مواد پتروشیمی و شیمیایی و فرآورده های فرعی و مشتقات ذیربط آنها و انجام کلیه فعالیتهای تولیدی، صنعتی و بازرگانی مجاز به ثبت رسیده است .

این شرکت با موضوع احداث، راه اندازی و بهره برداری مجتمع های پتروشیمی و کارخانه های صنعتی بمنظور تولید، بازاریابی مجاز فروش، صدور محصولات پتروشیمی، ذخیره، صادرات، واردات و تبدیل مواد پتروشیمی و شیمیایی و فرآورده های فرعی و مشتقات ذیربط آنها و انجام کلیه فعالیتهای تولیدی، صنعتی و بازرگانی مجاز به ثبت رسیده است.
این شرکت دارای سه طرح اجرائی شامل طرح پلی اتیلن سنگین و سبک خطی و طرح پلی استال در کازرون می باشد . طرح پلی اتیلن سنگین و سبک خطی پتروشیمی کازرون یکی از طرحهایی است که در راستای ایجاد ارزش افزوده، رشد اقتصاد منطقه و ایجاد فرصتهای شغلی در زمینی به مساحت ۵۳ هکتار در ۳۵ کیلومتری شهرستان کازرون در حال احداث میباشد.

اهداف طرح ها :

– استفاده از توانمندی­های کشور و موجود در منطقه و رشد اقتصادی منطقه
– ایجاد صنایع پائین دستی، اشتغالزایی و ایجاد فرصت­های شغلی
– خودکفائی تولید و پاسخگویی به نیازهای بازار و کشور
– رقابت با سایر تولید کنندگان جهانی و صادرات محصول

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس