وسدید – گروه صنعتی سدید (هلدینگ)

گروه صنعتی سدید با قدمتی بیش از نیم قرن و سابقه ای درخشان در عرصه های گوناگون مرتبط با انرژی نفت ، گاز ، پتروشیمی و آب مشغول به فعالیت است.

این گروه صنعتی با دارا بودن 17 شرکت زیر مجموعه شامل کارخانجات تولیدی و شرکت های پیمانکاری و تجاری در زمینه های کارخانجات تولید لوله های فولادی قطور انتقال فرآورده های نفت ، گاز و آب ، ساخت تاسیسات دریایی، پالایشگاه ، ساخت مگا پمپ و مگا توربین آبی و بادی ، کارخانجات تولید شکر و نیشکر، نیروگاه برق … تمام تلاش خود را در جهت خدمت به جامعه گرفته است .

توجه به اهمیت حوزه نفت، گاز و پتروشیمی با در نظر گرفتن مزیت کشور ایران در این زمینه ، حوزه آب و نیرو ناشی از نیاز شدید جامعه بشر ، فولاد که نقطه آغاز صنعت می باشد و نهایتاً رویکرد به انرژی های نو و تجدید پذیر، کاهش آلایندگی و استفاده از انرژی پاک باعث گردید تا فعالیت های این مجموعه صنعتی بصورت استراتژیک و در راستای خدمت به جامعه، حول محور صنایع فوق شکل گرفته و تداوم یابد .

حضور در تولید تجهیزات و اجرای زیر ساخت های اساسی یکی از مهمترین مسئولیت ها و چشم انداز های این مجموعه می باشد :

– تولید و اجرای هزاران کیلومتر خطوط انتقال نفت ، گاز و آب
– ساخت بزرگترین جکت در خاورمیانه
– ساخت بزرگترین سد خاکی در جهان
– ساخت چهارمین برج مخابراتی بلند در جهان
– اولین و تنها تولید کننده توربین های بادی در خاورمیانه

خانواده گروه صنعتی سدید را بیش از 4000 نفر نیروی انسانی متخصص و متعهد تشکیل می دهد که سرمایه اصلی این گروه به شمار می روند . همدلی ، همکاری و تلاش مضاعف در مسیر اعتلاء و موفقیت سازمان رمز موفقیت این مجموعه صنعتی به شمار می آید .
گروه صنعتی سدید در نتیجه احساس مسئولیت در قبال جامعه و محیط زیست و با ایجاد اشتغال پایدار ، سرمایه گذاری در تولید، تبدیل شرکت های زیرمجموعه به شرکت هایی دانش بنیان جهت ایجاد و ارتقا فن آوری ، توسعه فعالیت ها به ویژه ایجاد زیر ساخت های ضروری جامعه ، وظیفه خود را جهت توسعه و ارتقا جامعه ادا می نماید .

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس