سصفها – سیمان اصفهان

سیمان اصفهان یكی از قدیمی ترین كارخانه های سیمان در ایران است . این شركت كه در جنوب غربی اصفهان واقع شده، در سال 1334 به همت شادروانان علی و حسین همدانیان به ثبت رسیده است.

كارخانه سیمان اصفهان از سال 1337 با تولید 200 تن كلینكر در روزفعالیت خود را آغاز كرده است. این كارخانه تا كنون طی شش مرحله توسعه و افزایش ظرفیت یافته و در حال حاضر با ظرفیت 3200 تن در روز به فعالیت خود ادامه میدهد.

این شركت در طول بیش از نیم قرن فعالیت خود در رشد و توسعه و سازندگی استان اصفهان نقش اساسی داشته و مفتخر است كه سیمان مورد نیاز تعداد زیادی از پروژه های مهم و زیر بنایی كشور را فراهم نموده است.

در سال 1391 ازمجموع971000 تن سیمان تحویل شده 6/47 % سیمان تیپ 325-1 ، 4/17 % سیمان تیپ425-1 ، 32% سیمان تیپ 2 و 1/3 %سیمان تیپ 5 بوده است.

در سال 1391 بالغ بر 58 هزار تن محصول سیمان كارخانه به كشورعراق صادر شده است.

همچنین در 9 ماهه اول سال 1392 مجموعاً 66726 تن انواع سیمان به خارج از كشور و عمدتاً كشور عراق صادر شده كه نسبت به مدت مشابه در سال 1391 بیش از 40 درصد رشد داشته است.

شركت سیمان اصفهان در آبان ماه سال1389 در مراسم روز ملی صادرات ، به عنوان واحد نمونه و برگزیده صادرات استان اصفهان انتخاب و با اهداء لوح و تندیس ویژه مورد تقدیر قرار گرفته است.

به موازات رشد كمی تولیدات ، توجه به كیفیت محصولات تولیدی نیز از اهمیت خاصی برخوردار بوده است.امروزه فرهنگ كیفیت ،تبلور فرهنگ صنعتی و حركت در جهت تحقق اهداف رشد و توسعه اقتصادی هر كشور محسوب می شود. موضوع كیفیت در عصر حاضر جایگاه ویژه و روشنی در متن زندگی جوامع بشری یافته است.در مهر ماه سال 1388 به مناسبت روز جهانی استاندارد، شركت سیمان اصفهان برای سومین بار به عنوان واحد نمونه و برگزیده استاندارد و كیفیت استان اصفهان انتخاب ، معرفی و مورد تقدیر قرار گرفته است.

شایان ذكر است شركت سیمان اصفهان در سال های 1388 و 1389 در مراسم روز صنعت سیمان نیز به عنوان واحد نمونه صنعت سیمان كشور از نظر كیفیت محصولات ودر سال 1390 به عنوان واحد نمونه صنعت سیمان كشور از نظر تنوع محصولات انتخاب و مورد تقدیر واقع شده است.

مدیریت شركت سیمان اصفهان به دو موضوع كیفیت و محیط زیست به عنوان یك مقوله اعتقادی می نگرد. در همین راستا در نوزدهم بهمن ماه 1388 سیستم غبارگیر بگ هاوس سیمان اصفهان به عنوان پیشرفته ترین سیستم فیلتراسیون در صنعت سیمان با حضور معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان محیط زیست كشور و جمعی از مقامات و مسئولان استان رسماً راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین عملیات طراحی و ساخت یك دستگاه سیستم غبارگیر بگ هاوس جدید جهت شاخه نود خط تولید كوره دو هزار تنی در دست اقدام قرار گرفته است.

شركت سیمان اصفهان در سال 1389 به عنوان واحد منتخب صنایع سبز كشور و دوستدار محیط زیست انتخاب و معرفی شده است.

چشم انداز شرکت

ما یک بنگاه اقتصادی سبز خواهیم بود که با مشارکت نیروی انسانی متخصص، متعهد و پویا و با استفاده از سیستم های مدیریتی اثربخش و کارا تلاش می کند، با کیفیت ترین محصول را مطابق با انتظارات مشتریان ارائه نماید.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس