سیلام – سیمان ایلام

شركت سیمان ایلام درتاریخ ۱۳۶۸/۰۸/۱۸ به صورت شركت سهامی خاص و به شماره ۷۲۰۲۴ در اداره ثبت شركتها و مالكیت واحدهای صنعتی تهران به ثبت رسید. به موجب مصوبه مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام مورخ ۱۳۸۲/۰۴/۲۸ ثبت شده در روزنامه رسمی شماره ۱۷۰۵۷ مورخ ۱۳۸۲/۰۶/۲۷ شخصیت حقوقی شركت سیمان ایلام از سهامی خاص به سهامی عام تغییر یافته و در تاریخ ۱۳۸۲/۰۸/۱۰ در سازمان بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شد. مركز اصلی شركت در شهر تهران و كارخانه در استان ایلام واقع است.

موضوع فعالیت شركت سیمان ایلام، فعالیت تولیدی، خدماتی، بازرگانی، سرمایه گذاری درشركتها و انجام كلیه عملیات مجاز برای تحقق اهداف شركت می‌باشد.

عملیات مربوط به دوره بهره‌برداری آزمایشی این شركت از تاریخ ۱۳۷۷/۰۳/۰۳ آغاز و در تاریخ ۱۳۷۷/۰۷/۲۲پروانه بهره‌برداری با ظرفیت ۲۰۰۰ تن در روز و ۶۰۰ هزار تن كلینكر در سال اخذ و از همان تاریخ نیز بهره‌برداری از كارخانه شروع شد.

در تاریخ ۱۳۸۱/۰۸/۲۵ اجرای طرح توسعه شركت، با ظرفیت ۳۳۰۰ تن در روز، توسط هیئت مدیره شركت سیمان ایلام تصویب و پیشنهاد افزایش سرمایه و تامین منابع مالی از طریق اخذ تسهیلات ارزی و ریالی تقدیم سهامداران گردید كه با مشاركت ۲۳ درصدی سیمان ایلام و ۷۷ درصدی بانك سپه این امر تحقق یافت. نهایتا در تاریخ اول مهرماه سال ۱۳۸۹ كوره خط دوم این شركت آغاز به كار نمود كه با بهره‌برداری از این خط، ظرفیت تولید این شركت از ۲۰۰۰ تن به ۵۳۰۰ تن كلینكر در روز و یك میلیون شش صد هزار تن كلینكر در سال افزایش یافت.

 

چشم انداز شرکت سیمان ایلام:

شرکت سیمان ایلام همواره یکی از شرکتهای برتر تولیدکننده و صادرکننده انواع سیمان و فرآورده‌های جانبی آن در کشور خواهد بود.

بیانیه ماموریت شرکت سیمان ایلام:

شرکت سیمان ایلام به منظور تولید انواع سیمان مورد نیاز صنایع مختلف در مقیاس های اقتصادی تاسیس شده است.

تولیدات شرکت سیمان ایلام عمدتا سیمان مورد مصرف در صنایع مختلف بوده و محصول اصلی ما عبارت از سیمان تیپ ۱-۵ و پوزولانی می‌باشد.

مشتریان و مخاطبان اصلی ما کلیه مشتریانی هستند که سیمان یکی از مواد مورد مصرف آنها است.

ما بر این باوریم که پیش از هر چیز در برابر مشتریانی که از محصولات و خدمات ما استفاده می‌کنند، مسئولیت داریم.

شرکت سیمان ایلام همواره می‌کوشد محصولات با کیفیت برتر را برای مشتریان تامین و ارائه نماید. کوشش ما همواره این است که تولیدات خود را با استفاده از امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و تکنولوژی روز به مشتریان عرضه نماییم، به گونه‌ای که کیفیت محصولات تولیدی ما همواره موجب رضایت مشتریان را فراهم آورد.

اگر چه حیطه کار و رقابت اصلی ما نخست بازارهای داخلی است لیکن می‌کوشیم که همواره فرصتهای تجاری پیش آمده در سرا سر جهان را بدست آوریم.

شرکت سیمان ایلام متعهد است که در مدت ۳ سال آینده، به اتکا منابع نیروی خلاق و سازنده خود جهشهای قابل توجهی در بازار رقابت بدست آورده و همگان را در حیطه و قلمرو خود نسبت به نام و نشان شرکت خود آشنا سازد.

شناسایی، آموزش، ایجاد انگیزه و حفظ و نگهداری کارکنانی که از نظر توانایی و اخلاق دارای ویژگی ممتاز هستند باور راسخ ما بوده و لذا بستر سازی مناسب، رهبری قوی، جبران خدمت بر مبنای عملکرد و اجرای برنامه‌های متناسب و دادن فرصت مناسب جهت رشد و تامین امنیت شغلی کارکنان از اهم ماموریت‌های این شرکت است.

کانون توجه ما هدف گذاری و حفظ متوازن و همزمان موارد زیر در سازمان است:

ایجاد عملکرد مناسب و راضی‌کننده مالی در شرکت.

رضایت و خشنودی مداوم کلیه ذینفعان شرکت (شامل: مشتریان ، سهام‌داران، کارکنان، تامین‌کنندگان، محیط زیست و دولت)

آموزش و رشد مستمر کارکنان به عنوان اصلی‌ترین سرمایه‌های شرکت.

انجام صحیح و اصولی کلیه فرآیندهای داخلی.

استفاده از داراییها به عنوان یک ابزار ایجاد شایستگی کلیدی و ایجاد کننده مزیت رقابتی در شرکت

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس