غشهد – شرکت شهد ایران

شرکت شهد ایران با هدف تولید آبمیوه در پاییز 1361 شمسی درشهر مشهد واقع در شل شرق ایران و مرکز استان خراسان رضوی تاسیس گردیده است و بهره برداری از خطوط تولیدی آن از سال 1365 آغاز شده است. مشهد بزرگترین شهر زیارتی و سیاحتی در ایران است که به دلیل شرایط اقلیمی مناسب , وسعت زیاد زمین هــای حاصلخیز و آفتاب فراوان، قطب مناسبی برای کشاورزی در ایران می باشد .

شرکت شهد ایران نخستین مجتمع صنایع غذایی در استان خراسان است که با فرآوری انواع میوه تازه و مرغوب و تبدیل آن به آبمیوه، کنسانتره میوه و پوره میوه, گام هایی بلند درمسیر شکوفایی این صنایع و توسعه اقتصادی ایران برداشته و اینک به جایگاهی شایسته از نظر ارتقای کیفیت تولید و نیز فرآوری محصولات کشاورزی دست یافته است..

فرآورده های شرکت شهد ایران با برترین کیفیت، مطابق استاندار های جهانی فراهم می شود و به بازار های داخلی و خارجی عرضه می گردد .

شخصیت حقوقی شرکت از ابتدای تاسیس لغایت تاریخ 17/12/1371 از نوع سهامی خاص بوده که از آن تاریخ به بعد به سهامی عام تغییریافته است و در سال 1371 به عضویت بورس اوراق بهادار تهران درآمد.

شرکت شهد ایران محصولات خود را با نام های تجاری گلدیس، هانی، و بنیس به بازار عرضه می کند. این شرکت فرآورده هـای خود را در طول سال های فعالیت خویش با تنوع چشمگیر عرضه کرده است در حال حاضر شرکت شهد ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان فرآورده های میوه ای در ایران می باشد.

محصولات شرکت شهد ایران شامل انواع کنسانتره میوه ، پوره میوه ، نکتار میوه ، آبمیوه ، نوشیدنی های میوه ای و نوشابه های انرژی زا است که مطابق استانداردهای جهانی تولیده شده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد . همه مراحل تولید در شرکت شهد ایران با بهره گیری از کارشناسان دانش آموخته و کارآزموده ، فناوری پیشرفته و نظام کنترل کیفیت جامع TQM صورت می گیرد ..

ماموریت:

ماموریت شرکت شهد ایران تولید محصولاتی متنوع با کیفیت و قیمتی مناسب جهت کسب رضایت مشتریان است، که علاوه بر ایجاد اشتغال به خود کفایی و توسعه اقتصادی کشور عزیزمان نیز کمک کند .

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس