غسالم – شرکت سالمین

شركت سالمین در تاریخ 19/11/1353 تحت شماره 20872 اداره ثبت شركت‌ها و مالكیت صنعتی تهران ثبت و متعاقبا در مورخ 12/8/1354 موفق به اخذ پروانه تاسیس به شماره 333233 از وزارت صنایع و معادن گردید. این شركت در تاریخ 8/4/1357 به ساوه منتقل و تحت شماره داخلی 353 در دفاتر ثبت اسناد ساوه به ثبت رسید.

فعالیت اصلی شركت طبق ماده 3 اساسنامه عبارت از تولید مواد غذایی از هر قبیل مانند كنسروجات، مواد غذایی خام و پخته و منجمد، انواع بیسكویت و كیك اسفنجی، شیرینی و مربا و محصولات دامپروری و فرآورده‌های صنعتی و صادرات و واردات آنها و همه گونه عملیات و فعالیت‌های مرتبط با موضوع شركت می‌باشد.

شاید كمتر كسی را دركشور می‌توان یافت كه با نام سالمین آشنا نباشد. آنانی كه سن و سالی از آنها گذشته هنوز هم < تی‌تاپ> را به عنوان نخستین محصول سالمین و یكی از محبوب‌ترین خوراكی‌های دوران مدرسه به یاد دارند. چه بسا روزهایی كه با محصولات این شركت به مدرسه رفتیم و از خوردن آنها لذت بردیم.

شركت سالمین را باید یكی از عظیم‌ترین و قدیمی‌ترین كارخانه‌های تولید محصولات متنوع شیرینی و شكلات نام برد و جالب‌تر آنكه این شركت خوشنام و باسابقه در سال‌های اخیر از مدیریتی توانمند و كارآفرین برخوردار شده است. مدیریتی كه توانایی‌های خود را با محصولات كارخانجات شیرین عسل و تاسیس كارخانه فرآوری دانه‌های كاكائو به اثبات رسانیده و در چند سال اخیر علاوه بر كسب عنوان صادر كننده نمونه همواره جزو پیشگامان این صنعت بوده است.

صادرات پودر و كره كاكائو كه برای نخستین بار در ایران اتفاق افتاده است و همچنین تولید كیك حاوی آهن و ویتامین a كه با حمایت وزارت بهداشت صورت پذیرفت و نهایتا ایجاد تحول در صنعت شیرینی و شكلات با استفاده از روش‌های مدرن مدیریتی، از افتخارات این گروه صنعتی بوده كه شركت سالمین نیز به آن پیوسته است. حال می‌توان با خیالی آسوده دریافت كه سالمین با توجه به تولید محصولاتی با كیفیت وتنوع بالا، هدفی را جز حفظ سلامت و تندرستی كودكان، دانش‌آموزان و آحاد مردم دنبال نمی‌كند. شركتی كه خاطره خوشی را در ذهن تمام ایرانیان برجای گذاشته است.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس