مشاوره خصوصی

شرط موفقیت در هر عرصه‌ای کسب مهارت و دانش درآن حوزه است. گاهی ممکن است کسب چنین دانش و مهارتی زمانبر بوده و باعث شود فرصت‌های مناسب سرمایه‌گذاری از دست بروند.

ما در کنار شما هستیم تا با ارائه مشاوره تخصصی در حوزه‌های مختلف سرمایه‌گذاری و کسب و کار کمک کنیم تا بهترین تصمیمات را در بهترین زمان ممکن اتخاذ نمائید.

مشاوره در زمینه‌های زیر ارائه می‌شود:

  • مشاوره کلی سرمایه‌گذاری
  • مشاوره تخصصی بازار سرمایه (اوراق بهادار و…)
  • مشاوره تخصصی بازار طلا و ارز
  • مشاوره تخصصی بازار املاک و مستغلات
  • مشاوره تخصصی آتی سکه و آپشن
  • مشاوره کسب و کار

درخواست مشاوره

این فرم به منظور ثبت درخواست مشاوره برای اشخاص یا ارگان‌های مختلف در نظر گرفته شده‌است.

پس از تکمیل فرم زیر، جهت هماهنگی منتظر تماس ما باشید.

.

مشاوره توسط چه کسی انجام می‌شود؟

حامد مددیحامد مددی

مشاور، مدرس و تحلیلگر بازارهای مالی و سرمایه گذاری
مدرس و تحلیلگر کارگزاری آگاه
خبره بازارهای سرمایه گذاری (طلا، ارز، بورس، مسکن و…)
رتبه دوم مسابقات لیگ ستارگان بورس کشور
رتبه 7 مسابقات بین المللی فارکس در بروکر ویندزور
بیش از 7 سال سابقه تحلیل و تدریس در بازارهای مالی نوین
دارای مجوز رسمی تدریس از سازمان بورس و اوراق بهادار
دارای مدارک رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار

چرا مشاوره خصوصی؟

برای موفقیت در هر عرصه ای 3 فاکتور مهم تاثیرگذار هست. دانش، تجربه و مهارت

این فاکتورها در بازارهای سرمایه گذاری و مالی نقشی پررنگ تر ایفا می کنند چرا که در صورتی که نادیده گرفته شوند ممکن است ضرباتی مهلک به پس انداز چندین و چندساله شما وارد کنند لذا اگر قصد دارید بازدهی مناسب با پذیرش ریسکی معقول را کسب کنید بایستی در ابتدای مسیر هرکدام از این 3 فاکتور را بسیار جدی بگیرید.

کسب دانش و مهارت توسط شخص شما صورت می گیرد. شرکت در دوره های آموزشی یا کلاس های خصوصی باعث میشود تا دانش لازم برای سرمایه گذرای صحیح را کسب کنید. پس از کسب دانش با پیاده سازی آن و درس عبرت از اشتباهات مهارت های شما آرام آرام شکل گرفته و در کنار دانش ایجاد شده به شما کمک خواهند کرد تا بصورت واقع بینانه تری اقدام به تصمیم گیری کنید. اما ضلع سوم این مثلث یعنی تجربه در طول زمان کسب می شود و شما از روز نخست نمی توانید از آن بهره بگیرید. اما راهکار چیست؟

بازارهای سرمایه گذاری هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند و با توجه به این ویژگی های خاص گردش نقدینگی در هرکدام متفاوت است. استفاده از تجربه افرادی که چندین سال است در حوزه های مختلف سرمایه گذاری به کسب تجربه و دانش و مهارت پرداخته اند می تواند به کسب بازدهی بیشتر و کاهش ریسک تصمیمات شما منجر شود.

هزینه ای که شما برای مشاوره در هر زمینه ای پرداخت می کنید زودتر از چیزی که تصورش را کنید بازخواهد گشت. جلوگیری از یک تصمیم اشتباه یا یک ریسک به موقع و کسب بازدهی شیرین از جمله مزیت هایی است که هم کلام شدن شما با فردی خبره در قالب مشاوره می تواند برای شما به ارمغان آید.

تمام حقوق برای بورسینس محفوظ است. طراحی سایت: آیلاوب