شركت كارگزاري باهنر

شركت كارگزاري باهنر (سهامي خاص)، عضو مؤسس بورس كالاي ايران در تاريخ ٠٦/٠٨/١٣٨٢ تحت شماره ٢١١٠١٢ در اداره ثبت شركتها و مؤسسات غير تجاري به ثبت رسيده كه آخرين سرمايه شركت در تاریخ 11/11/1393به مبلغ یکصدميليارد ریال افزايش يافته است.

مطابق موضوع فعالیت شركت کارگزاری باهنر، خرید و فروش انواع فلزات آهنی و رنگین، فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی، محصولات كشاورزی، سیمان، مشاوره و پذیرش كالا و خرید و فروش اوراق بهادار مبتنی بر كالا از حوزه‌های فعالیت این كارگزاری بشمار می‌رود .

همچنین این شركت مجوزهای فعالیت كارگزاری تحت شماره١٠٧٠١ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، معامله فرآورده‌های نفت و پتروشیمی تحت شماره ١١١١٠٠٩٩ ، معامله محصولات فلزی پذیرفته شده در شركت بورس كالای ایران تحت شماره ١١١١٠٠٧١، معاملات محصولات كشاورزی، سیمان و قراردادهای آتی را نیز دارا می‌باشد.

این شركت یكی از عرضه كنندگان بزرگ محصولات پتروشیمی و فرآورده های نفتی بوده و صددرصد مالكیت این شركت متعلق به خانواده بزرگ تامین اجتماعی است.
در راستای افزایش سهم بازار و ارائه خدمات بهتر به مشتریان ، این كارگزاری در آذرماه ١٣٨٨ موفق به اخذ مجوز مشاور پذیرش و در سال 1393 موفق به اخذ مجوز انجام معاملات در بورس انرژی گردیده است كه در این خصوص آمادگی دارد تا  انواع خدمات مالی و مشاوره ای را در خصوص پذیرش كالاهای شركت‌های تولیدی ارائه نماید.

– معامله سلف محصولات فلزی
– محصولات کشاورزی (بورس کالا)
– مشاور پذیرش در بورس کالا
– سیمان (بورس کالا)
– محصولات فلزی (بورس کالا)
– مرکز تماس (کال سنتر)
– بورس انرژی
– معاملات برخط
– معاملات آتی

www.bahonarbrokerage.com
02188728132
02188724023
تهران، میدان آرژانتین، خیابان شهید احمد قصیر، خیابان شهید احمدیان (پانزدهم)، پلاک 16

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با شرکت کارگزاری موردنظر، روی لینک سایت کلیک نموده و اطلاعات کامل‌تر را در سایت آنها مشاهده فرمایید.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • ارائه خدمات متمایز در قالب باشگاه مشتریان
  • سامانه معاملاتی اختصاصی و کاربرپسند
  • امکان دریافت اعتبار معاملاتی
  • امکان دریافت وام قرض‌الحسنه برای معاملات
  • امکان ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس