درباره بورسینس

اجازه ندهید نظر یک فرد متوسط شما را به این طرف و آن طرف بکشاند. اگر رویاپردازی کنید، او خواهد گفت شما دیوانه‌اید. موفق شوید، خواهد گفت خوش‌شانس هستید. ثروت‌اندوزی کنید، خواهد گفت حریص هستید. پس توجهی نداشته باشید، زیرا او درک نمی‌کند.

«رابرت‌ جی آلن»

برای هرکسی که امنیت مالی برایش ارزش دارد و در نهایت به آزادی مالی اهمیت می‌دهد، ایجاد حداقل یک منبع درآمد دیگر، درخواستی لوکس نیست. بلکه به یک ضرورت تبدیل شده است.

تنوع‌سازی جریان‌های کسب درآمد برای حفاظت از خودتان و خانواده‌تان (در برابر بالا و پایین‌های اجتناب‌ناپذیر اقتصاد) بسیار حیاتی است.
به خاطر وجود ریسک‌های مالی که دلیل آن، داشتن یک منبع درآمد مانند یک شغل یا کسب‌وکار است، باید علاوه بر شغل و کسب و کار اصلی‌تان حداقل یک و ترجیحا چندین منبع درآمد دیگر به وجود آورید تا جریان پول و درآمدی که به سمت شما می‌آید از زمینه‌های مختلف باشد.

منبع درآمد دیگر شما می‌تواند فعال (active) یا انفعالی (passive) یا تجمیع این دو روش باشد. ممکن است روشی را ایجاد کنید که به خاطر انجام کاری که دوست دارید به شما پول پرداخت شود (درآمد فعال)

یا اینکه روش کسب درآمدی را پیگیری و به ثمر برسانید که نیاز نباشد پس از مدتی، کار زیادی انجام دهید و بازهم درآمد داشته باشید (درآمد انفعالی)

برای محافظت از خودتان در شرایطی که یک بازار کساد است، می‌توانید در رشته‌ها و زمینه‌های مختلف منابع کسب درآمد را ایجاد کنید.

داشتن چندین منبع کسب درآمد، حقیقتا یکی از راه‌های تقریبا واضح و آشکاری است که ثروتمندان با آن به ثروت رسیده‌اند و ثروت‌شان را حفظ کرده‌اند. شما هر فرد ثروتمندی را در نظر بگیرید حداقل 2 منبع درآمد دارد و به یک منبع راضی نبوده است.

خبر خوب این است که ایجاد جریان‌های درآمد، دیگر کار سختی نیست. حتی پیچیده هم نیست. ایجاد منبع درآمد دوم‌تان، فرایندی ساده و قدم‌به‌قدم است ولی نیاز به استمرار، صرف وقت و پیگیری دارد.

پس شما نیز می‌توانید منابع درآمدی بیشتری داشته باشید و در سایت بورسینس دقیقا ما به همین موضوع می‌پردازیم:

ایجاد یک منبع درآمد دیگر.

برای ایجاد یک منبع دیگر درآمد ما به شما کمک می‌کنیم:

  • مهارت‌های لازم را قدم‌به‌قدم کسب کنید
  • ترفندهای آن رشته خاص را بدانید
  • ابزارهای مرتبط و کاربردی را بشناسید
  • منابعی مفید برای یادگیری بیشتر داشته باشید

 

محتوای نوشتاری، صوتی و ویدئو که در بورسینس منتشر می‌شود در موضوعات زیر است:

در این مسیر به جز اطلاعات فنی و راهنماها، به محتوایی غیرفنی نیاز دارید که انگیزه شما را در طول مسیر بالا نگه دارد و بینش و درک صحیح را به شما منتقل کند. به همین دلیل محتوایی در موضوعات زیر نیز در بورسینس منتشر می‌شود :

 

با توجه به این توضیحات:

سایت بورسینس قصد دارید به افرادی که دارای شغل و درآمدی ثابت (با هر درآمدی) هستند کمک کند تا یک راه درآمد دیگر برای خودشان ایجاد کنند تا بتوانند امنیت مالی بیشتری داشته باشند و در نهایت به آزادی مالی برسند. این آموزش‌ها از طریق انتشار مقالات و آموزش‌های قدم‌به‌قدم، ویدئوها و کتاب‌های PDF به مخاطبین ارائه می‌شود.

 

با درج نظرات خودتان در بخش دیدگاه می‌توانیم مسیر حرکت‌مان را بهتر تشخیص دهیم. پس لطفا ما را از نظرات خود آگاه سازید.

بورسینس را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
 
توئیتر:  @bourseiness 
 کانال تلگرام: https://t.me/bourseiness