شرکت کارگزاری سهام پویا

شرکت کارگزاری سهام پویا (سهامی خاص) در تاریخ 1374/12/17 تحت شماره 120215 با سرمایه اولیه یکصد میلیون ریال در اداره ثبت اسناد و شرکت‌های استان تهران به ثبت رسید و در تاریخ 1392/05/21 پیرو تغییر مالیکت به شرکت کارگزاری بانک خاورمیانه تغییر نام داد.

شرکت کارگزاری بانک خاورمیانه در زمینه ارائه خدمات کارگزاری بورس اوراق بهادار و فرابورس و همچنین تکمیل زنجیره خدمات مالی بانک خاورمیانه آغاز به فعالیت نموده است.
مدیریت شرکت اعتقاد دارد محقق نمودن ماموریت اصلی شرکت با ارتقاء رضایت مشتریان و سایر گروه‌های ذی‌نفع دارای ارتباط ارگانیک بوده و در این راستا بهره‌مندی از سیستم‌های مناسب مدیریتی، اطلاعاتی و اخذ مجوزهای قانونی، لازمه تامین کیفیت در مجموعه فعالیت‌های شرکت به شما می‌رود.

به همین منظور، مدیریت و پرسنل شرکت، خود را به رعایت، تحقق و پایش موارد ذیل متعهد دانسته و ارتقاء سطح کمی و کیفی را در گرو انجام این اقدامات می‌دانند

توسعه و تنوع خدمات به مشتریان
ارتقاء مستمر سطح دانش و آگاهی و مهارت پرسنل شرکت
افزایش سهم بازار در راستای افزایش سودآوری مستمر و پایا
بهبود مستمر سیستم‌ها و فرآیندهای عمومی و ارتقا بهره‌وری شرکت

مجوزها و استانداردهای کارگزاری سهام پویا

معاملات بورس اوراق بهادار

معاملات فرابورس
کارگزار معرف جهت پذیرش شرکت‌ها در بورس اوراق بهادار

www.mebbco.com
02188546814
02188546836
خیابان شهید بهشتی، خیابان صابونچی، نبش کوچه ششم، پلاک ٢٢، طبقه اول

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با شرکت کارگزاری موردنظر، روی لینک سایت کلیک نموده و اطلاعات کامل‌تر را در سایت آنها مشاهده فرمایید.

 

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

سلب مسئولیت: در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری (سهام، بازار آتی و ارز) ارزش دارایی‌ها ممکن است به سرعت تغییر کند و ریسک از دست رفتن سرمایه وجود دارد. محتوای موجود در سایت بورسینس صرفا جهت اطلاع‌رسانی است و نظرات شخصی نویسنده را منعکس می‌کند. بورسینس هیچ منفعت یا مسئولیتی در قبال سود و زیان کاربران ندارد و مسئولیت استفاده از تمامی مطالب و محتوای سایت بر عهده کاربران است.
Copyright © Bourseiness 2013-2019
کپی‌برداری از مطالب این سایت به هرشکل، غیرمجاز و غیرقانونی است.