شرکت کارگزاری فولاد مبنا

شرکت کارگزاری فولاد مبنا به یاری و با استعانت از ذات لایزال ایزد متعال و با تلاش مدیریت و با اتکا بر تخصص و تجربه همکاران خود از ابتدای فعالیت بورس فلزات تهران در سال 1382 تحت شماره 219036 در اداره ثبت شرکتهای تهران با سرمایه 100 میلیون ریال به ثبت رسیده است که در اسفند ماه سال 1388 اقدام به افزایش سرمایه تا سقف 35 میلیارد ریال را نموده است.

کارگزاری فولادمبنا نه تنها به عنوان یکی از موسسین بلکه به عنوان یکی از فعالترین و کارآمدترین کارگزاران بورس، سهم بسزایی در رشد و توسعه بورس کالا و ارتقا جایگاه و فرهنگ آن در اقتصاد کشورمان داشته است.

لازم بذکر است مالکیت این شرکت صد در صد خصوصی است و رئیس هیات مدیره شرکت افتخار داشته است به عنوان اولین رئیس هیات مدیره سازمان کارگزاران بورس فلزات به مدت 4 سال نقش مهمی در تاسیس بورس ،تدوین قوانین و مقررات و ارتقاء جایگاه آن داشته باشد.

کسب پیاپی رتبه های برتر فروش محصولات شرکت ذوب آهن اصفهان درچند سال گذشته و رتبه اول معاملات محصولات فولادی در سالهای 1387و1388و1389 بخشی از افتخارات این کارگزاری است. که با همت والای مدیران وبا بهره گیری از تخصص و تجربه پرسنل متعهد و مشاوران خبره میسر گردیده است.

حضور مدیرانی با گرایشهای اقتصاد و مدیریت با درجه دکتری در هیات مدیره شرکت و بهره گیری از مشاورین خبره با درجه دکتری و کارشناسی ارشد در حوزه های مالی، بازرگانی و مهندسی صنایع از افتخارات این شرکت بشمار می روند. در حال حاضر پرسنل شرکت بالغ بر 22 نفر می باشندکه فارغ التحصیلان رشته های حسابداری ، مدیریت بازرگانی، راوابط عمومی، مهندسی کامپیوتر، مکانیک و شیمی با سوابق کاری  مرتبط و درخشان می باشند.

در حال حاضر شرکت کارگزاری فولاد مبنا با 4 شعبه و با بهره گیری از بهترین امکانات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری جهت افزایش کمی و کیفی ارائه خدمات به مشتریان خود فعالیت می کند.  

ارائه کلیه خدمات کارگزاری با تمرکز بر اصول مشتری مداری به همراه تهیه و ارائه گزارشات و تحلیلهای اقتصادی و مالی به ویژه در مورد کالاهای مورد معامله در بورس و ارائه مشاوره های تخصصی در مورد پذیرش و عرضه محصولات جدید در بورس کالا و اطلاع رسانی به شبکه گسترده خریداران و مصرف کنندگان شمش آهن، مقاطع فولادی،کاتد مس، مس مفتول از طریق وب سایت شرکت و سایر سیستم های مکانیزه  قسمتی از توان اجرایی این شرکت در راستای چشم انداز و ماموریتهای آن می باشد.

لازم بذکر است با توجه به شناخت بازار و ارتباط مستمر با مصرف کنندگان فلزات این شرکت کارگزاری توانسته است سهم بازار بسزایی از خرید این محصولات را در بورس به خود اختصاص دهد.

از ابتدای عرضه محصولات شیمیایی و پتروشیمی در بورس کالا نیز این شرکت با اخذ مجوز فعالیت ” معامله فرآورده های نفت و پتروشیمی پذیرفته شده در بورس کالای ایران” نیز توانسته است با بکارگیری استراتژیهای مناسب بازاریابی سهم بازار قابل توجه ای از خرید این محصولات را بدست آورد.

– فلزات
– پتروشیمی
– سیمان

www.fouladmabna.com
02188228796
02189788317
شعبه بورس کالا – تهران، خیابان ولیعصر(عج)، تقاطع طالقانی، مجتمع اداری تجاری نور تهران، طبقه ششم اداری، واحد 1810

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با شرکت کارگزاری موردنظر، روی لینک سایت کلیک نموده و اطلاعات کامل‌تر را در سایت آنها مشاهده فرمایید.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • ارائه خدمات متمایز در قالب باشگاه مشتریان
  • سامانه معاملاتی اختصاصی و کاربرپسند
  • امکان دریافت اعتبار معاملاتی
  • امکان دریافت وام قرض‌الحسنه برای معاملات
  • امکان ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس