تحلیل تکنیکال وپترو – فرآور – بالاس – فباهنر

بورسینس – آموزش بورس، ارز دیجیتال و سرمایه گذاری انجمن ها انجمن گفتگوی بورسی تحلیل تکنیکال وپترو – فرآور – بالاس – فباهنر

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #32784
  ساناز فخری
  مشارکت کننده

  وپترو: این سهم نیاز به توضیح خاصی ندارد و همه‌چیز در نمودار مشخص است و البته زیرمجموعه‌های سهم مثل شکربن و پلوله و رتکو و …. هرکدام رشد خوبی را تجربه کرده‌اند و منتظر شروع حرکت خود سهم مادر هستیم.

  نمودار-وپترو

   

   

   

  بالاس: دوهدف در پیش رو دارد. یکی همین ناحیه فعلی 1300 تومان که احتمال اتمام موج A اصلاحی و 5 نزولی می‌رود و دیگری در صورت ریزش بیشتر، ناحیه 1000 تومان که ریسک بسیار کمی دارد که برخورد با خط ترند بلندمدت سهم می‌باشد و دوستانی که ریسک‌گریز هستند در آن ناحیه وارد شوند یا در دوپله 1300 و 1000 تومان می‌توان وارد شد. در هر صورت استاپ لاس حتما برای سهم باید در نظر گرفته شود.

   

  فباهنر : این سهم بنیادیست و سهم خوبیست که اتفاقا پوشش بودجه خوبی داشته و در چندمناقصه نیز برنده شده است و آینده خوبی دارد ولی خرید در قیمت‌های 520 تا 550 پیشنهاد می‌شود و فعلا برای خرید زود است حتی اگر رشدی داشته باشد کمی ریسک دارد چون خطوط گن نیز شکسته شده است و بهترین قیمت زمان در باکس مشخص شده است.

   

  حفاری: سناریوی احتمالی با هدف 350 تومان برای میان مدت

   

  فراور: باتوجه به تکمیل 5 موج صعودی سهم و واگرایی پیش امده، احتمال ریزش تا 1000 تومان در سهم وجود دارد و پیشنهاد خرید در این سهم نمی‌شود

  فراور: احتمال اتمام موج 5 وکمی ریزش واصلاح-خروج از سهم گزینه پیشنهادیست واینجای سهم ارزش خرید ندارد

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.